2752
2734

ازم می‌خوان بهدار نمیدونم چیه بهیار نیروی انتظامی شم شنبه مصاحبه دارم یکشنبه امتحان نهایی کنکور دارم می‌خوام بخونم ولی میگن باید بری مصاحبه اونم مرکز استان. بعد اگه قبول شم باید کار کنم پس دانشگاه چی؟😭😭😭 خوابگاه و دوستای جدید چی؟😭😭 من دلم نمی‌خوام بهیار شم حتی اگه کارمند رسمی شم دلم خونه دارم با اشک مینویسم. نمی‌خوام برم مصاحبه نمی‌خوام وقتمو تلف کنم می‌خوام برای امتحانم بخونم. بخاطر پول دارن زندگیمو تباه میکنن. و اینکه بگین کسب می‌دونه شغل بهدار نیروی انتظامی چه شکلیه؟ چادر باید بزنیم؟

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهدار نمیدونم فک کنم همون بهیار درسته

چیکار کنم. من اصلا خوشم نمیاد خانوادم واسه اینکه دولتیه اینقدر اصرار دارن. چی بگم

میخوای درس بخونی که آخرش بری سرکار دیگه الان مملکت پر از آدمای که فوق لیسانس دارن بیکارن . 

تازه بری واسه بهیاری معلوم نیست قبول شی یا نه .

بنظرم برو چون که قرار نیست ۱۰۰ درصد قبول شی هم کنکورتو بده هم برو واسه مصاحبه اگه شاغل باشی دانشکاه هم میتونی بری 

میخوای درس بخونی که آخرش بری سرکار دیگه الان مملکت پر از آدمای که فوق لیسانس دارن بیکارن .  تا ...

اخه من دانشگاه یه شهر دیگه قبول شم چطور شهر خودم کار کنم. حاضرم تو رشته ایی که خودم با کنکور آوردم بیکار شم ولی اینو نرم.

من پدرم نظامی هستش یادم یکی از همکاراش که استخدام شده بودبعد چندسال درس خوند دندون پزشکی قبول شد هم میرفت پادگان هم میرفت دانشگاه آخر سرهم که دندون پزشک شد مطب زد و هم تو درمانگاه ارتش کار می‌کرد. اگه قبول بشی که قرار نیست دیگه تو همون سطح بمونی میتونی درس بخونی 

من پدرم نظامی هستش یادم یکی از همکاراش که استخدام شده بودبعد چندسال درس خوند دندون پزشکی قبول شد هم ...

عزیزم این بهیاریه با خود نیروی انتظامی فرق داره. بعد اون احتمالا سهمیه داشته 

میترسم بعدا پشیمون شم

شما برو مصاحبه تو بده قبول شدن شما ۲۰ به ۸۰ هستش چون اول اونای که پیمانی هستن یا سهمیه دارن قبول میکنن بعد نوبت به شما میرسه شما دل خواندتو نشکن برو انجام بده بعد برو کنکور تو بده تا جواب هر دو بیاد بعد تصمیم بگیر  

عزیزم این بهیاریه با خود نیروی انتظامی فرق داره. بعد اون احتمالا سهمیه داشته 

بله خیلی از بهیار ها بودن درس خوندن پزشکی یا پرستاران قبول شدن اون دیگه بستگی به پشته کار طرف داره .

شما برو مصاحبه تو بده قبول شدن شما ۲۰ به ۸۰ هستش چون اول اونای که پیمانی هستن یا سهمیه دارن قبول میک ...

فرداش امتحان نهایی دارم که بشدت مهمه حتی نیم نمره هم مهمه بعد من اصلا علاقه ندارم بهیار شم اگه بهیار شم قید دانشگاه و ارزوهامو باید بزنم