2733
2734

خواهر شوهر من یه پسر داره .تو تاپیک هام هست رحم و مروت نداره با اینکه نه ده سالشه 

مثلا چشم خروس درمیاره باله ماهی می کنه دم گربه قیچی می کنه .چون هفته پیش هم خرگوش دخترم کشت 

بعد اصلا معصوم بودن بچه نداره .انواع پ و ز ی شن جنسی رو عروسک اجرا می کنه .چند بار هم به همکلاسی ها و بچه جاری دیگه رو انگشت کرده .و در صدد تعرض به دختر من بود که من نذاشتم و پاشو بریدم از خونه م 

.فحش های خیلی بد میده 

منم با این خواهرش سر کشتن خرگوش بحث کردم که بچه ت و ببر دکتر روانشناس ۰

حالا شوهرم امشب زنگ زده به خواهرش که گوشی رو بده پسرت .من قشنگ می شنیدم که پسره می گفت دایی کدوم خریه .من حرف نمی‌زنم .بعد گرفت گوشی رو شوهرم روز پسر و تبریک گفتم اونم گفت باشه و قطع کرد بدون خداحافظی 

اصلا یه جور این شوهرم اصلا عقل ندارن .بهش میگم دیدی گفت دایی کدوم خریه میگه نه من نشنیدم ولی مطمئنم شنیده 

تازه میگه تو چرا حرف نزدی .منم گفتم تو تبریک گفتی بسه و باید روز جانی ها و قاتل ها بهش تبریک بگم 

کاش یه ذره غرور یه ذره عقل خدا به این می داد .به خانواده من که میرسه کوه غرور ه 

شما جای من بودید حرص نمی خوردید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731