2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ۲۳هستم من ۶ماه به نظرتونم یا ۵؟؟!!

یک ماه تمام/ 30 روز: 4 هفته و 2 روز

2.دو ماه تمام/60 روز : 8 هفته و 4 روز

3. سه ماه تمام / 90 روز  : 12 هفته و 6 روز

4. چهار ماه تمام / 120 روز   : 17 هفته و 1 روز

5. پنج ماه تمام / 150 روز : 21 هفته و 3 روز

6.شش ماه تموم / 180 روز :  25 هفته و 5 روز

7. هفت ماه تموم / 210 روز: 30 هفته

8. هشت ماه تموم / 240 روز : 34 هفته و 2 روز

9. نه ماه تموم / 270 روز: 38 هفته و 4 روز

چون بارداری 9 ماه و 10 روزه : یعنی 38 هفته و 4 روز + 10 روز = 40 هفته تمام .

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

اینکه نوشته سرویس کالسکه 4تیکه 400 و خرده ای ظاهرش قشنگه ولی مطمئنا جنسش محکم نیست من تو بازار گشتم ...

اگه فکر میونین قراره هر روز استفاده کنین چیز عالی بخرین . من یه دلیجان داشتم برا هر دو استفاده کردم الانم سالمه هرکی بخاد حاضرم بدم خدمتش تهرانم سمت رسالت 

🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018
2728
خب آجی تحت فشار نزارشون. اگه میتونی خودت بخر سیسمونی رو. اونم فقط ضروری هارو بخر

خودم که یه تومن بیشتر پول ندارم . شوهرم میتونه بخره ولی خانوادم میگن ما جهیزیه به اون سنگینی رو دادیم سیسمونی خیلی کمتر از جهیزیه میشه خودمون میدیم که حرفو حدیث توش نباشه 

دقيقا بعضي چيزا واقعا اضافيه و حتي يبار استفاده نميشه ...خواهرم هم همين اشتباهو كرد پشيمون 

آخه اکثرا فقط برای اینکه به بقیه نشون بدن و بگن ما این چیزا رو خریدیم کلی زیر بار خرج میرن.

دوست من رفته بود ۱۵ تومن خرج اتاق بچش کرده بود ولی هنوز تربیت بچه رو بلد نیست. چهارتا کتاب میخوند ارزشش خیلی بیشتر بود.

من برای سیسمونی خرجی نکردم ولی هر روز کتابای تربیت کودک میخونم و برای بچمم با صدای بلند کتاب میخونم

ضروری یعنی چیا؟ منکه یه اتاق کوچیک داریم جا نداریم موندم تخت کمد بگیرم یانگیرم

تخت که لازم نمیشه. یدونه ازین ننو ها یا از اون تخت هایی که وصل میشه به تخت خودتون بگیر که بچه روی زمین نباشه. ولی فکر کنم کمد لازمه که لباسا و اسباب بازی هاشو بذاری داخلش

2740

اینا اصلا به کار من نیومد حالا میگم واسه شمام

کریر

فین گیر

لباسای چند تیکه که توی جعبه ن

قنداق فرنگی

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)

من دلم میخاد غیر از لباس و لوازم بهداشتی، کالسکه و صندلی ماشین هم بخرم فقط جا برای کمد و تخت ندارم متاسفانه تا ساله آینده که ایشالا برم تو خونه خودم اونا روهم براش میخرم، بنظرتون با اینا دو تومن کافیه بذارم کنار براش؟!

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
من دلم میخاد غیر از لباس و لوازم بهداشتی، کالسکه و صندلی ماشین هم بخرم فقط جا برای کمد و تخت ندارم م ...

اگه بخای کالسکه و صندلی ماشین ایرانی بگیری اره کافیه

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)
عزیزم میشه مارکش رو هم بگید

خخخخخ 😁 به مارکش اصلا دقت نکرده بودم فقط به محکم بودن پایه هاش و انعطاف پذیریش نگاه میکردم آخه خاهرم خرید ایقد خشک بود به زور تغییر حالت میداد برا نشسته و خابیده بعدشم پایه هاش خیلی باریک و لاجون بودن کلا برا زیر یک سال فقط مناسب بود من میخام حداقل تا دو سالگی وزن بچه رو تحمل کنه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
ست کالسکه یعنی چیا و چیاست؟ صندلی ماشین چیه؟ تیکه های گرون چیان بجز تخت و کمد؟

کالسکه و کریر و کیف مادر بعضی ست ها صندلی غذا و کری کات هم دارن

صندلی ماشینم که از 6 ماه بچه داخلش میذارن تو ماشین تا 4-5 سال

بعد تخت و کند سرویس کالسکه اگه بخای خوب و عالی بخری جز گروناس بقیه چیزام ک خورده ریز

2706