2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلسا جان لینک گروهتو بده . شماکجایین؟ پست میکنید؟

بله ما تهرانیم . پست هم داریم حضوری هم داریم . 

نمیدونم اینجا میشه لینک گذاشت یا نه اما بهم پیام بدین تل گرام لینک بدم خدمتتون 09147131382 

🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018
2728
منکه خانوادم تازه جهیزیه دادن . نفس نکشیدن هنوز حالا سیسمونی باید بدن .چه رسم بیخودیه 

من که نذاشتم اونا بگیرن

خودمون رفتیم گرفتیم

دیگه این چیزا رسم نیست. بچه برا ماست چرا باید یکی دیگه هزینشو بده

یعنی واقعا؟؟؟ من توی پنج به بالا فکر میکردم . 

والا اون خانم میگفت 

سیسمونی آقا بزرگ را گفت یک انبار بزرگ تو شهر ری هست 

من هنوز نرفتم ولی اون خانم به همه خانمهای باردار ادرس میداد و عکسهاشم نشون میداد  میگفت مارکهاشم بد نیست 

حالا به تحقیقی بکن عزیزم 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

2738
من تا حالا همه ی وسایل ضروری رو گرفتم یه تومن شده. تخت و کمد نمیگیرم. البته کالسکه و صندلی ماشین و ا ...

ضروری یعنی چیا؟

منکه یه اتاق کوچیک داریم جا نداریم موندم تخت کمد بگیرم یانگیرم

اینکه نوشته سرویس کالسکه 4تیکه 400 و خرده ای ظاهرش قشنگه ولی مطمئنا جنسش محکم نیست من تو بازار گشتم فکر کنم جنس محکم و خوب کالسکه تنها فقط حدود500 میشه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
ضروری یعنی چیا؟ منکه یه اتاق کوچیک داریم جا نداریم موندم تخت کمد بگیرم یانگیرم

بنظرم اضافیه البته بچه های من هر دو تو تخت خوابیدن اما بعدا بخاطر کمبود جا مجبور شدم بفروشم . 

🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018
2706