2733
2734
عنوان

شده بازم پدرومادرتون...

496 بازدید | 57 پست

تواین سن وسال دعوا کنن درحدکتک زدن بعدشمامجبوربشین جداشون کنین وای خدا مامانم هممون نابودکرده  پدربدبخت من اصن چندسال انگار زن نداره ن زنانگی ن اخلاق  ن رفتار اینده ماهارو هم ک گندزد بهش دل خوشی ازمامانم ندارم علنی داره عذابمون میده نصف شبی میره در کابینتا روبهم میکوبه

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 

نه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیز مادرتون یه مشکلی داره ببینید دردش چیه الکی که این کارارو نمیکنه معلومه اذیته یه فشاری روشه 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
😐😐😐😐شعت  فقط میتونم بگم خدابهتون صبر بده

باورکن  تیک عصبی گرفتم  وهمش استرس دارم همو نکشن  جالب میری جداشونم کنی مامانم یکی چیزی میگ بدترمیسوزونم ک ول کنم برم دعوا رو ادامه بده

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 
ب روانپزشکی چیزی مراجعه کردین؟

حس میکنم اعصابم صعیف شده مامانم علنی داره مارو زجرمیده فکرکن من متاهلم ارامش ندارم اصلا

چقدر سخته واقعا تو روحیه ادم تاثیر میذاره 

الان نه ها مثلا چندسال دیگه یدفه رفتاراشو تو خودت میبینی 

متاسفانه منم الان دارم علاعم رفتار اونا در گذشته نشون میده 

لطفا با یه مشاور خوب صحبت کن که با خودت و کم کم خانوادتو مشاوره بده حیفه بعدا خودتو روحیتو خراب کنی 

خودتو درگیر دعوای بزرگترا نکن

عزیزم نصف شبی درکمد وکابینتارروبهم میکوبه همه روبیدارمیکنه