2733
2734

بعضی ها رو دیدین از تمام جشنواره های که شهر برگزار میشه و اینجور چیزا خبر دارن و شرکت میکنن از کجا متوجه میشن ؟

دوست دارم آدم اجتماعی تر و فعال تری بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیلی خوشم میاد بعضی جشنواره ها مفیده مثلا کتاب و اینجور چیزا دوست دارم ولی واقعا اطلاعاتی از زمان بر ...

آره خوبه وقتی هم علاقه داشته باشی. ما هم همینطور یه دفه طرف میگم بچمو رو فلان جا بردم تو گروه شرکت کرد جایزه آنچنانی بهش دادن. نمیدونم از کجا میفهمن

اونایی که بیکارن عزیزم.

من تو هر نمایشگاهی بخوام شرکت کنم بخاطر شغلم نمیرسم بهشون.

دوستام که دانشگاه میرن و پول ددی تو جیبشونه همش نمایشگاه هنری راه میندازن.

منم تو تایم ناهاری میشینم استوری اونارو میبینم

اونایی که بیکارن عزیزم. من تو هر نمایشگاهی بخوام شرکت کنم بخاطر شغلم نمیرسم بهشون. دوستام که دانشگ ...

دقیقا. منم بیکار بودم میرفتم. وقت نمیکنم

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 

تو گروه های شهرتون تو ایتا یا تلگرام و..

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اونایی که بیکارن عزیزم. من تو هر نمایشگاهی بخوام شرکت کنم بخاطر شغلم نمیرسم بهشون. دوستام که دانشگ ...

خب عزیزم قرار نیست هر روز بری جشنواره هر چیزی به اندازش خوبه آدم نیاز به استراحت و قرار گرفتن تو اجتماع هم داره 

دوستاتون چطوری از برقراری نمایشگاه خبر دار میشن

خیلی خوشم میاد بعضی جشنواره ها مفیده مثلا کتاب و اینجور چیزا دوست دارم ولی واقعا اطلاعاتی از زمان بر ...

عزمزمه کافیه کانال خبری شهرتون را دنبال کنی یا کانون های فرهنگی را عضو بشی و فعالیت داشته باشی

2706