2733
2734
حیفه عوض میکنی تازه میخوام بخاطرت برم آهنگاشو دان کنم صداش زنده شه😂😂

هایده بزار دلت شاد بشه😂

تازه من ۱۹ سالمه

خداروشکر میخواستن بزارن فاطمه چونکه دو تا ننه به اسم فاطمه داشتم دعواشون شده گذاشتن شکیلا 😂

اگه فاطمه بود که نمیشد عوضش کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂 خدا خیرت بده تصمیمم رو جدی کردی برای عوض کردنش

کیوته بخدا هی راه بری تو خونه واست شعر بخونن اوووف چقدر باحاله الان فک میکنم اگر منم کث تو بودم هی رد میشدم واسم فاطی فاطی میخوندن😅😅😅قشنگ بود  بابات دوست داشته  ک اسمت گذاشته پدرای اون زمان معمولا پسر پرست بودن قدر بدون  این حجم از محبت معمولا با اخم فامیلا مواجه میشده ک فلانی قربون صدقه دخترش میره چ عجیب مگه نمیدونه دختر مال مردمه پسر وارث و جانشین و نسل و‌...

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
2731

اریامهر هم ممنوعه  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
کیوته بخدا هی راه بری تو خونه واست شعر بخونن اوووف چقدر باحاله الان فک میکنم اگر منم کث تو بودم هی ر ...

اتفاقا برای من آهنگ نمیخونن

فکر کنم بابام روی شکیلا کراش داشته  اسمش رو روی من  گذاشته 😂

آخه سنشون هم بهم میخوره😐