2752
2734
عنوان

چی میشد منم با عشق ازدواج میکردم🖤

532 بازدید | 31 پست

خواهری که میخوای زخم زبون بزنی من به اندازه کافی حالم بده رد شو و برو

،غبطه میخورم،همه دور وریام،مادرم،خواهرم،همه دوستام،نینی سایتیا،

با عشقشون ازدواج کردن

من؟

زندگیمو پای نامزدم ریختم اولین و آخرین ذوق من واسه دوس داشتن یکی بود🙂نمیتونم حتی بگم چقد عاشقش بودم

بعد ۴ سال

به بدترین حالت ممکن 

توی کثافط ترین حال ولم کرد،

مجدد ازدواج کردم با پسرعموم که عاشقمه همه جیو هم میدونه حتی میدونه دوسش ندارم💔🖤با هم پیش مشاور میریم،

دلم واسه زندگیمو خودم میسوزه

من نامزد قبلیمو دوس ندارم فقط جوری که باید دوباره نمیتونم عاشق بشم💔

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چه قدر خوب که مشاور میرید 

روحت زخمی شده 

شما باید ی فاصله زمانی چند ساله به خودت میدادی و بعد ازدواج میکردی 

الان نمیدونم مشاوره بهت چی گفته ،ولی راه حلش فعلا دور بودن از همسرت ،ی مدت بی خیال همه چی زندگی کنی و با پسر عموتم گهگاهی کوه ،کافه ،سینما برید مثل دو تا دوست ،تا حالت خوب بشه 

شاید خیلی عرفانی بنظر بیاد ولی خدا دوست نداره بنده اش عاشق کسی جز خودش بشه 

اول شما عاشق نامزدت بودی که خدا ازت گرفتش 

و الان نامزد دومی عاشق شماست ولی شما داری دفعش میکنی 

عشق دنیایی معنی نداره فقط پذیرفتن همدیگه و دوست داشتن هم رفیق بودنه

کی گفته همه باعشقشون ازدواج کردن نه عزیزم تو خانواده ما یک نفر به عشقش نرسیده ک هیچ از عشق جانش چنان ...

دقیقا منم همینجوری شدم

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
شاید خیلی عرفانی بنظر بیاد ولی خدا دوست نداره بنده اش عاشق کسی جز خودش بشه  اول شما عاشق نامزد ...

دقیقا همین طوره

من نمیدونم چه حکمتیه همیشه تاپیک های تو رو میبینم 

کلی روزای خوش داری با نامزدت الان بری دانشگاه خیلی حال و هوات بهتر میشه اینو بدون زندگی مهم ترین رکنش اینه آرامش داشته باشی همه چیز داشتن یار خوبه که نصیب هر کسی نمیشه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2706