2752
2734
عنوان

آقایون اگه یه دختر رو نخواید.. یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 84 پست
به نظر من زن و مرد نداره کلا وقتی یکی رو نخوایم و نتونیم ردش کنیم به چند دلیله: یا منفعتی برامون دار ...

من از کجا بفهمم میخواد هنوزم یا نه

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
خب من از کجا بدونم نمیخواد منو بپرسمم نمیگه

رفتارش باهات چطوره 

مشتاق هست ببینت 

به سلیقه و علایق تو احترام میزاره 

تلاش میکنه بفهمه تو چی دوست داری 

دوست داره کاری کنه خوش حال بشی 

حال تو اصلا براش مهمه 

ازش احوال نگیری احوال تو رو میگیره 

کجای زندگیشی 

برای تو وقتی هم میزاره (ب جز موارد جنسی)

دقت میکنه ب تو 

ب کارات 

ب رفتارت ....؟!

همه اینا میتونه نشونه علاقه باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میخواد با این رفتار نشون بده ازتون ناراحت و ازش عذرخواهی کنید

من موقع ناراحتیاش همیشه عذرخواهی کردم باهاش حرف زدم خیلی وقتام حق با اون بوده کوتاه اومدم این اواخر دعوا بود جفتمون کوتاه اومدیم ولی اخرین بار پریروز ازش پرسیدم ناراحتی با لحن عادی همیشگیش گف نه بعدم من کاری نکردم اواخر بخوام عذرخواهی کنم اونم وقتی میگه ناراحت نیسم

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
2731
رفتارش باهات چطوره  مشتاق هست ببینت  به سلیقه و علایق تو احترام میزاره  تلاش میکنه ...

من نمیتونم یه جور ازش بپرسم که حقیقتو ازش بشنوم که هنوزم میخواد یا نه؟

حال نفهمیدم  حرف من رو قبول داری🫣🤣 یا نه

اره دارم

من موقع ناراحتیاش همیشه عذرخواهی کردم باهاش حرف زدم خیلی وقتام حق با اون بوده کوتاه اومدم این اواخر ...

از رفتارش مشخص ک ناراحت آدم درونگرا ناراحتی هاشون نمیگن باید زیاداصرار کنید

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
ازش بپرس، باهاش صحبت کن، ما که نمیتونیم ذهن آدمهارو بخونیم

اخه ممکنه الکی بگه نه

این که طرف جواب پیامتو نده و سراغت رو نگیره نشون میده دوست نداره؟ بعد تا میای عادت کنی یه پیام کوتا ...

باید بزاری بگذره پا پیچ نشو 

ولی اگه این رفتار ادامه دار باشه 

باید دیگه چی کار کنه ک بگه بری....

مردا هیچ وقت رابطه رو تموم نمیکنن  کاری میکنن تو تموم کنی

مخالفم امروز اون تمومش کرد 💔

از امروز میخوام دختر موفق و جذاب و پرشور و فعالی باشم میخوام آزاد باشم فقط به چیزای خوب و مثبت فکر کنم شاد و شنگول قوی باهوش خوشبخت پر از حس آرامش 
از رفتارش مشخص ک ناراحت آدم درونگرا ناراحتی هاشون نمیگن باید زیاداصرار کنید

خب جدا از ناراحتی از کجا بفهمم رابطرو دیگه نمیخواد؟ چجوری بپرسم ازش راستشو بگه 

در هر صورت میگم باشه جدا شیم حتی اگه بهش حسی داشته باشم چون اگه بگم بمون غرورمو له کردم

نه اینک بگیم جدا شیم مثلا بپرسم چجوری راحت تره

2706