2752
2734

من خودم شاغلم با حقوق نزدیک به ده تومن دوساله سرکار میرم(معلم) همسرمم معلمه با حقوق نزدیک به ۱۴ تومن که قسطاش کم شه تقریبا ۸ میمونه. من دلم میخواد تایمایی که بیکارم یعنی تابستون و اخر هفته ها(کلا سه روز سرکارم بقیش خونم) یه کاری داشته باشم که زودتر بتونیم خونمونو بزرگتر کنیم چه پیشنهادی دارید؟ شهرمونم کوچیکه.

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉
سلام عزیزم ببخشید فضولی میکنم دبیر چه درسی هستین؟ همسرتون دبیر چه درسی و چند سال سابقه داره به خ ...

من دبیر ادبیات و همسرم دبیر شیمی هستن.همسرم۳سال سابقه داره اما امتیازاتش زیاده کارای علمی رتبشو خوب کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دبیر ادبیات و همسرم دبیر شیمی هستن.همسرم۳سال سابقه داره اما امتیازاتش زیاده کارای علمی رتبشو خوب ...

پس به خاطر امتیازش بوده

موفق باشین در کنار هم🥰

انلاین شاپ بزنید

نمیتونید دو شیفت کار کنید ، یعنی یک مدرسه دیگه هم نمیتونید درس بدید؟

2731
پس به خاطر امتیازش بوده موفق باشین در کنار هم🥰 انلاین شاپ بزنید نمیتونید دو شیفت کار کنید ، یعنی ...

ممنونم عزیزم،انلاین شاپ بگیر نگیر داره میترسم انجامش بدم اتفاقا همسرم کلاس کنکوری برداشته و تایمش تقریبا پره ولی من فقط میخوام بیکار نمونم