2752
2734
عنوان

رفتار عجیب پسرک کافی نتی😂

416 بازدید | 37 پست

یه کافی نتی هست سمت محل کارم میرم کارای دانشجویمو انجام میدم این پسره همیشه نیشش بازه و خنده رو لبشه اصلا دهنش بسته نمیشه امروزم رفتم واسه پرداخت شهریه گفتم سلام انجام میدین؟ یهویی سرشو اورد بالا گفت :سلام رمز پویا دارید😂 ؟

گفتم بله

گفت کدوم دانشگاه😂؟

گفتم آزاد 

گفت  بدید بیزحمت دوباره اینجوری👈😂

گفت رمزتون؟گفتم ۱تا۷ گفت: اشتباهه😂

انجام داد واسم هزینشم دادم گفتم عه واه چرا پرینت ندادی گفت واسه چی میخاید😂 ؟

بعد من هی خودمو نگاه میکردم میگفتم نکنه سرو وضعم خوب نیست این هی داره میخنده

گفتم لازم دارم😐

پرینتشو داد کارتمو دادم گفتم بکشید گفت حساب شده😂

یعنی داشت اعصابم خورد میشد گفتم نکنه من چیزیمه این همش داره می‌خنده😐😂

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی رو مخن برا منم اتفاق افتاده

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2731

خوشبحال اطرافیانش😂😂😂😂

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

😂😂😂😂

از کجا حساب شده ؟🤔😁نکنه روت کراشع؟؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.