2752
2734
عنوان

بیاین بهتون ثابت کنم همچی شانسه

171 بازدید | 20 پست

فقط یه مورد میگم بقیه بیخیال این پایین پایینشه پوست سبزه.دماغ افتضاح خراب صورت لوزی. چشما کوچیک.بدن پر ترک مو.خانواره رو به پایین فقط قد بلند الان یه پسری تور کرده اصن عالییی پولدارتر عاشقشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکیو میشناسم با همین مشخصات فقط قدش معمولیه.

اونم یه پسر پولدار تور کرده باهم آنلاین شاپم زدن جنسای گرونشونو میکنن تو پاچه ملت.

ببین پوستش خیلی سبزه ست رفته سوسکیاشو بلوند کرده

شده شبیه رحمت تو پایتخت

2731

دقیقا منم یه مورد افتضاح دیدم که شوهر کرد چه شوهری البته شوهر اصلا برام مهم نیست ولی به پول بی انتها رسید الان هم کانادا هست ولی دلیلش فکر میکنم بیخیالی و خوشی و اُس کلی زنه باشه چون اینا چیزهای خوب و شادی جذب میکنن

با حیوانات مهربون باش⚘

به شانس نیست 

به اسمه 

( برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام ) تو بازار هست = قسمت دوم اون برنامه = ارتعاش و فرکانس ِ نام = اسم شخص و والدین رو وارد کن ببین اسم شخص در چه دسته ای هست ،

بهترین اسم اسمیه که در دسته ی اشرافی باشه که بهترینش اشرافی عالی هست ( سطح رفاه و خوش شانسی بین ۹۴ تا ۱۰۰ درصد است  ) 

اشرافی ، معمولی هم خوبه ( منتها نسبت به اشرافی ، عالی سرعتش رشد پول و خوش شانسی و رزق و روزی با سرعتی ملایم تر است ) 

بدترین اسم اسمیه که در دسته ی حادثه ساز باشه که بدترینش حادثه ساز عالی هست ( البته حادثه ساز ، معمولی ) و ( حادثه ساز ،متضرر ) هم بد هستن 

در کاربر آلتادین تاپیک: معتقدم رنج پایانی جز نیکبختی ندارد برای یه کاربری مفصل توضیح دادم