2752
2734

یه پاستیل گیرکرد تو گلوش 

خیلی تلاش کردیم در میومد دیگ رسما کبود شده بود دوره چشماش سبز شده بود داشت میمیرد اونقدر جیغ زدم گلوم گرفته

آخر پسرخالم بطری آبو با فشار میریزه حلقش رد میشه 

مامانا توروخدا مراقب باشید اونقدر حالم بده حد نداره اگر میمرد چی خدا بهم رحم کرد قیافش یه ثانیه از جلو چشمم نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
در این مواقع دستت رو ببر زیر دیافراگم و فشار بده ،احتمال زیاد در میاد هرچی تو نای باشه

من فیلم هاشو زیاد دیدم باور کن هرکار کردیم هرکار فکر کنی اصلا دیگه راهی نمونده بود رسما داشت جون میداد دیگع پسرخاله خدا خیرش بده این حرکت زد

برادر من یساله بود زردآلو بهش دادم با هسته نمیدونستم موند توگلوش کسی هم خونمون نبود با گریه به بابام زنگ زدم تندتند اومد دیگه اینقد زدیم پشتش دراومد

برای سلامتی برادر۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد واله محمد💜
من فیلم هاشو زیاد دیدم باور کن هرکار کردیم هرکار فکر کنی اصلا دیگه راهی نمونده بود رسما داشت جون مید ...

خدا خیلی رحم کرده ،بیشتر مرقبش باش ،بخصوص تابستان که میوه های ریز میاد اصلا نزار جلو دستش باشه

بنظرم واقعا خدابهت رحم کرده بنده خدا بچتو مینداختی رو زانوت جوری که سرش به طرف زمین باشه میزدی پشتش، اب ریختین تو گلو بچه رفته بود پایینتر گیر کرده بود چکار میکردی بازم خداروشکر به خیر گذشته 

یبارم من دختر خاهرمو نجات دادم چهار دستو پا میرفت کوجیک بود قند برداشت گزاشت دهنش پرید تو گلوش هممون جیغ داد کردیم یهو بجرو گرفتم انگشتمو تا ته تو حلقش کردم قند و اوردم بیرون هیچوقت یادم نمیره خاهرم اینقد داد زد خودشو میزد

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤