2733
2734

اول یه توضیح مختصر بدم 

یکسال باهم در ارتباط بودیم اولین و اخرین کسی بود که پذیرفتم باهاش صحبت کنم اونم چون با مادرم صحبت کرده بود و ... 

اوضاع مالیش خیلی بد شد و گفت من اگه سه سال تورو معطل خودم کنم و درست نشه چی جواب مادرتو چی بدم که عمرت رو پای من گذاشتی و ... و گفت بهتره در ارتباط نباشیم 

اما بعد اون میدونم که هردومون همو فراموش نکردیم اون پیام میداپ مناسبتارو تبریک میگه منم همین 

الان یه چند وقته حس میکنم میخاد میخاد سر صحبت رو باز کنه چون وقتی تبریک میگفتیم یه حالت رسمی صحبت میکردیم 

الان من وقتی پیام داد چی بگم بهش؟ همینطوری رسمی صحبت کنم ؟ بعد اینکه من تو اون ارتبلط متوجه شدم که آدم دوستی و آشنایی نیستم و به خودم قول دادم دیگه تکرارش نکنم ( چون من یه ذهنیت خیلی پاکی داشتم اما الان که سنم بیشتره میبینم نه دوستی ها بیشترشون بد و کثیفن) . بهش بگم این حرفو ؟ ولی خب دوسش دارم و میدونم اونم دوسم داره و میخام که باشه 

چی بگم که سرسنگین باشه و در عین حال بفهمه من دیگه نمیخام ارتباط دوستی و آشنایی داشته باشم

نه نگو 

بزار بیاد جلو و حرفشو بزنه 

عادی برخورد کن دوستانه و رسمی

بعد تصمیمت را بعد ۵ تا دیت بگو

بگو که هدفت ازین رابطه ازدواج هست 

اگه هدف تو هم هست ادامه بدیم 

در غیر این صورت نمیتونم ادامه بدم

ببین

اگر میخوای تکلیفت کامل مشخص شه

دفعه بعدی که میام داد صادقانه خواستت رو بگو

و اگر دیدی داره میپیچونه و فلان بگو که من دیگه صلاح نمیبینم که ارتباطی بین ما باشه

و کامللللل ارتباطتتو قطع کن تا فراموش کنی

امید بذر هویت ماست 💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نگو  بزار بیاد جلو و حرفشو بزنه  عادی برخورد کن دوستانه و رسمی بعد تصمیمت را بعد ۵ ت ...

دیت چیه خاهر ؟ 😐

اگه منظورت دیداره که من تو اون یکسالی که باهم در ارتباط بودیم کلا ده بار فکر کنم همو دیدیم اونم اکثرا خودش زنگ نیزد از مامانم اجازه میگرفت 

ما تازه همو نمیشناسم که 

بعدم من خوشم اگه قرار و اینچیزا نمیاد🥺🙂

2731
دیت چیه خاهر ؟ 😐 اگه منظورت دیداره که من تو اون یکسالی که باهم در ارتباط بودیم کلا ده بار فکر کنم ...

همون قرار 

خود این فرد احتمال زیاد قصدش جدیه که با مادرت مطرح کردی 

ولی زود بگی بنظرمن جنبه خوبی نداره 

و انگال هول شوهری 

بزار پیشنعاد بده،  رابطه اتون دوباره از سر بگیره 

یکم بهم نزدیک بشید مجددا بعد دوری 

بعد ازش قصدشو بپرس و قصد خودتم بگو