2752
2734
عنوان

ترس پسرها

190 بازدید | 35 پست

.نمیدونم چرا الان اینجوری شده تا دختر چراغ سبز نشون نده پسره واهمه دارن ترس دارن برن سمت دختر انگار برای ازدواج دختره تعییبن کننده اس قبلا اینجور نبود الان چرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گمون نکنم . عقابی که شکارش رو پیدا کنه حتما شیرجه می ره برای شکار کردنش

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2731

موافقم 

اینایی که دنبال چراغ سبزن فقط برای رل زدن میخوان نه ازدواج

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد...

منظورتون رو تمیفهمم درست نگفتم اینجور نیست البته شما اقا هستید هم جنس های خودتون رو بهتر میشناسید 

موافقم  اینایی که دنبال چراغ سبزن فقط برای رل زدن میخوان نه ازدواج

هرچی ازدواج دیدم اینجور بود تا دختره خودش سرو‌گوشش نجنبید کسی نیومد سمتش وگرنه چرا دخترهای به غایت زیباهم‌هستن ولی چون سربه زیرن مجرد میمونن 

هرچی ازدواج دیدم اینجور بود تا دختره خودش سرو‌گوشش نجنبید کسی نیومد سمتش وگرنه چرا دخترهای به غایت ز ...

نمیدونم شاید 

منم ازهمون دسته مجردام که به کسی رونمیدم بنظرم پسربایدخودش بیاد

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد...
خیلی متوجه نشدم

منظورم اینه که تا وقتی پسری متوجه نشه که دختر کامل اوکی میده اصلا دورش نمیره حتما باید دختره ۱۰۰ درصد اوکی بدن یعنی اینکه پسرها میترسن حتما باید دختره هم سر وگوشش بجنبه وگرنه نمیان دور دختر ساکت 

منظورتون رو تمیفهمم درست نگفتم اینجور نیست البته شما اقا هستید هم جنس های خودتون رو بهتر میشناسید&nb ...

پسرها از دخترهای که خیلی شرایط شون بهتره  . از دخترهای که خودشونو زیادی بالا می گیرن  ........ نمی ترسن اما از خودشون می ترسن که نتون نگه اش دارن و توی زندگی به مشکل بر بخورن . عاقل ها جلو نمی رن . اما بعضی که ..... اون ها خطر می کنند . این پست چقدر نوشتم و پاک کردم . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
نمیدونم شاید  منم ازهمون دسته مجردام که به کسی رونمیدم بنظرم پسربایدخودش بیاد

منم همینو میگم من طرف دیدم خیلی هم خوشگل اتفاقا اجتماعی و خنده رو ولی چون کاری به ‌‌‌‌‌‌‌‌پسرهانداشته کسی خواستگاریشنرفته  

منظورم اینه که تا وقتی پسری متوجه نشه که دختر کامل اوکی میده اصلا دورش نمیره حتما باید دختره ۱۰۰ درص ...

شاید اینقدر جواب رد شنیدن خسته شدن ریسک نمیکنن.

البته من سنم بالا ۴۰ ساله.

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
پسرها از دخترهای که خیلی شرایط شون بهتره  . از دخترهای که خودشونو زیادی بالا می گیرن  .... ...

نمیدونم ولی شما اقایون خیلی از دخترهای خوب و بامحبت و نجیب رو‌کنار میزنید میرید با اونی که ویترینش قشنگتره خیلی از دخترهای خوب اصلا اهل دوست پسر و این حرفها نیستن تنها میمونن  چرا چون نجیبین