2733
2734

خانوما مادر من یه خونه داره که اجاره داده 

خودش پادرد داره و نمیتونه به امورش رسیدگی کنه کاراش با من یا خواهرمه

یک ماه دیگه موعد مستاجرش هست الان 3 ساله که با مبلغ خیلی جزئی میشینه

هفته پیش رفتیم که باهاش صحبت کنیم ببینیم میخواد بشینه یا نه خونه تمیز   با امکانات فول هست عرف منطقه بین 300 تا 350 رهن هست ما بهش 250گفتیم خیلی ناله کرد که ندارم و فلان و... مادر من کرایه به دردش نمیخوره به پول پیشش احتیاج داره قبول کردیم 200 بگیریم با برجی 2.5 بازم چونه میزنه که ندارم و... مدامم میگه همسایه ها خوب نیستن تمیز نیستن من سختمه فلان اما موعد تمدید با چنگ و دندون خونه رو حفظ میکنه... اینم بگم خونه 100 متری و فوله... خب اگه نداری برو متراژ پایین تر محله پایینتر... اصلا هم ممنون نیست که باهاش راه میایم... حالا امروز زنگ زده من خونه پیدا کردم از خونه شما بهتر بزرگتر با یه مبلغ خیلی ناچیز شما انصاف ندارید و فلان... منم گفتم خب عزیزم برو همونو اجاره کن چرا موندی اینجا؟ شروع کرد داد زدن که همین فردا پول منو باید بدی من برم قولنامه کنم و... در صورتی که 1 ماه تا موعدش مونده الان 1 هفته هست هر چقدر مستاجر جدید میره خونه رو ببینه انقدر از خونه و همسایه ها بد میگه که خدا میدونه مستاجر جدیدم فراری میده بعد زنگ میزنه خونتون از بس بده هیچکس نمیگیره پس فلان قیمت‌(خیلی کم) با من تمدید کنید این خونه بیشتر نمی ارزه ما هم نداریم پول پیشش رو بدیم بندازیمش بیرون باید حتما مستاجر جدید بیاد تروخدا بگید چه خاکی به سر کنیم خیلی اعصابمون خورده

زیاد هم مشتری نیست البته... الان فصل جابجایی نیست؟ کی دقیقا بیشتر فصل جابجایی مستاجرهاست؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام بعد امتحانات بچه ها آخرای برج ۳

یه پیشنهاد با مشتری که میره خونه رو ببینه خودتون برید 

که نتونه از خونه ومحل وهمسایه ها بد بگه 

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏