2752
2734

چندوقتشه بچتون؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا چه حدیه گلم؟ 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
2731
بابای بهار و تو اینستا دنبال کن کلی توضیحات و تمرینات برای بچه خودش استفاده می‌کنه تو هم الگو برداری ...

عزیزم پسر کوچولوی من اصلا گردن هم نمیگیره ولی بهار خیلی بهتره و میخاد راه بره

عزیزم پسر کوچولوی من اصلا گردن هم نمیگیره ولی بهار خیلی بهتره و میخاد راه بره

اون سنش خب بیشتره عزیزم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
تا چه حدیه گلم؟ 

سه سالشه داریم کاردرمانی میبریم میخاد بشینه ولی لج میکنه،خیلی خیلی نگرانم بابته تغذیه اش سر درگمم چی بهش بدم،دلم میخاد خیلی چیزای بهتری بلد بشم بهش بدم بخوره چون بلع درست نداره بیشتر همه چیو میکس میکنم تو شیشه میخوره 

خدا الهی بهت قوت و توان بده خدابرای پسر کوچولوتم معجزه کنه و سلامتی کاملشو بدست بیاره. ان شاالله ی ...

قربونِ محبتت عزیزه دلم❤️خیلی به این پیامت احتیاج داشتم🥲🫠خیلی خیلی سخته شرایطم😔ممنون بابته ابراز امیدواریت❤️‍🩹

قربونِ محبتت عزیزه دلم❤️خیلی به این پیامت احتیاج داشتم🥲🫠خیلی خیلی سخته شرایطم😔ممنون بابته ابراز ا ...

سلام عزیزم آرزوی سلامتی میکنم برای کوچولوت میشه بگی الان تو چه مرحله ای هست؟ حرف میزنه؟ میتونه بشینه؟ یا سینه خیز بره؟