2733
2734
عنوان

آهایی کربلا نرفته ها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 53 پست

جانم به فدات یا حسین من و امسال بطلب

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ایشالا قسمتتون بشه منم نرفتم تا حالا نه مشهد نه کربلا

عنوان:🕊🕊(شماره کربلا و حرم امام رضا)دارم دلت گرفته بیا🕊🕊

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه❤️😍😇🤲

خب خب خب

شماره کربلا 1640

شماره حرم امام رضا علیه السلام ۰۵۱۴۸۸۸۸

با تلفن همراه میشه زنگ زد📿💖

اول برای تعجیل فرج امام زمان عج دعا کنین چون ایشون همه دردها درمان میشه.😇🫶

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚🤲

التماس دعا دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم مذهبی هستم ولی هیچوقت نمیخوام برم کربلا چون بیماری اونجا زیاده خدایی نکرده با خودم بیارم و ک ...

ببخشید عزیزم ولی این طرز فکرتون کاملا اشتباهه....

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
من فکر میکنم از همینجا دعا خوندن همونقدر اثر داره. به هر حال ریسک نمیکنم. متاسفانه مادربزرگ پدریمو ب ...

دقیقا 

همه جا قبه امام حسین هست 

ولی خب بعضی ها من جمله خود من ارزومون اینه پامون به اون سرزمین بریه

یا رب منو ببخش ....غیر از تو به هر سو دویدم غربت بود 
2731
ان شالله قسمتتون بشه، الهی که ضامن آهو دعوتتون کنه و مهمونش بشین به زودی ان شالله و همچنین مهمون بهش ...

ممنون🙏🏻✨️

سرنمازتون واسه همه زیارت نرفته لطفا دعا کنین

التماس دعا

آقا

من رفتم دوبار کربلا ، سوریه ، کربلا ، نجف ... فقط مکه و مدینه نرفتم 

خودمم توی مشهدم 

اگر میشه برام دعا کنید منم خشبخت بشم برم با یه آدم خوب  ازدواج کنم هرچی به صلاحمه برام پیش بیاد

من فکر میکنم از همینجا دعا خوندن همونقدر اثر داره. به هر حال ریسک نمیکنم. متاسفانه مادربزرگ پدریمو ب ...

خدا رحمتشون کنه ان شالله، الهی که دعای اهل بیت حافظ و نگهدارتون باشه

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

آقا،میشه به خدا بگی این همه بارون تو مشهد میاد یه قطرشو واسه شفای فرزادم بفرستی؟

هیچی از بزرگیت کم نمیکنه بخدا ،خدایا تورو خدا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
الهی آمین  گریم گرفت با تک تک کلماتت چقدر دلم زیارت کربلا میخواد و همش میگم حتما لیاقتشو ندارم ...

عزیزم هیچ وقت این فکر رو نکن 

من اصلا اعتقاد ندارم ده ها بار قسمت شده حتی ناخواسته زیارت رفتم همیشه هم دعا کردم اونا که دلشون میخواد برن 

ولی خیلی وقتا چیزای دیگه از خدا خواستم بهم نداده 

صد در صد شما از خیلیا که رفتن لایق تر هستی 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
آقا،میشه به خدا بگی این همه بارون تو مشهد میاد یه قطرشو واسه شفای فرزادم بفرستی؟ هیچی از بزرگیت کم ...

اشکمو درآوردی دختر😭😔

انشالله شیرینی زندگیت با شفای گل پسرت تکمیل بشه عزیزم ❤️

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو