2752
2734

من واسه کنکور دارم میخونم یکشنبه هم اولین امتحان نهایی هست. و من باید بخونم چون تو کنکور خیلی ثاتیر مهم داره‌. از طرف دیگه هم دعوت به مصاحبه شدم برای بهداری نیروی انتظامی اونم شنبه😭 شهر خودمونم نیس مرکز استانه. خانوادم خیلی اصرار میکنن برم ولی امتحانم چی😭😭 من می‌خوام بخونم از طرف دیگه نمیدونم اصلا مصاحبه اش چطوریه برم یا نرم؟؟؟ خانوادم خیلی اصرار میکنن ولی من دوس دارم کنکورمو بخونم

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

من بودم میرفتم مصاحبه

کنکور که معلوم نیست حتما رتبه خوبی بیاری (ان شالله که بیاری)

بعد تموم شدن درس باید بیفتی دنبال کار ولی این خودش از اول کار هست، می تونی درس بخونی تو شغلت پیشرفت کنی

بعد هم اگه خدایی نکرده مصاحبه قبول نشدی میتونی تو ترمیم معدل این درس رو برداری دوباره امتحان بدی

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم میرفتم مصاحبه کنکور که معلوم نیست حتما رتبه خوبی بیاری (ان شالله که بیاری) بعد تموم شدن در ...

اخه نه احکام بلدم نه چیزی حتی نمیدونم چی میپرسن. همش میگم اگه برم هم شاید رد کنن وقتم فقط بره

2731
من بودم میرفتم مصاحبه کنکور که معلوم نیست حتما رتبه خوبی بیاری (ان شالله که بیاری) بعد تموم شدن در ...

ترمیمم الان آخرین فرصتمه

اخه نه احکام بلدم نه چیزی حتی نمیدونم چی میپرسن. همش میگم اگه برم هم شاید رد کنن وقتم فقط بره

ویرایش کردم آخرش رو بخون

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

اگه عقلانی درنظر بگیریم از قدیم گفتن نقد روبچسب ونسیه رو ول کن برو مصاحبه امید ب خدا که قبول بشی ویه حقوق هرچند کم داشته باشی  

کنکور که معلوم نیس رشته خوب بیاری یانه 

بازم هرجورصلاحته

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
ترمیمم الان آخرین فرصتمه

پس نمیدونم واقعا خودت میدونی