2752
2734

حسودی میکنه به همه چیم کار داره لنتی  داشتیم شام میخوردیم بحث بینی افتاد گفتم دوسدارم بینی مو عمل کنم

بردار شوهرم برگشت گفت بینی تو خیلی قشنگیه خیلیم بهت میاد شوهرم بنظرم بدش اومد مژه گذاشته بودم قبلش هیچ نگفته بود چون هزار بار مژه گذاشتم امشب برگشت گفت برو درشون بیار حق نداری بزاری آخه یه آدم چقد میتونه بد باشه دلم به همون مژه گذاشتن خوش بود لنتی اینم ازم گرفت😭 چیکار کنم واقعاً خستم از این زندگی شاید یه ماهی هست رابطه کلا 4یا پنج بار رابطه داشتیم من خیلی خیلی سرد شدم شوهرم میگه میام پیشت انگار حسی نداری براهمین نمیام کلا دیگه خستم  نه بچه ای دارم که سرگرم شم 4سال عروسی کردم شوهرم مشکل حرکت اسپرم داره نه میزاره جایی برم فامیلامن اینجان  هیچ جا نمیزاره برم فقط تو خونه ام کسی ام میاد خونمون فقط بلده بگه شالتو درست کن ال کن با کن فلان کن دیگه از این زندگی تکراری خستم همش باید بشورم تمیز کنم و آشپزی کنم هیچ تفریحی ندارم😭😭😭تازه 21سالمه خدا دلم مرگ میخواد راحت شم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درس بخون دانشگاه برو مشغول شو برو کار کن بیرون در نهایت همه اینها بشینین باهم صحبت کنین با حرف نزدن ...

اجازه ندارم خواهر تا خونه مامانم برم چه برسه به اینکه درس بخونم 

2731
خب خونه مادرت دوره یانزدیک ببین به این مردا خیلی روبدی سوارت میشن چرا انقدر زیر سلطشی

چون مجبورم خانوادم میگن بساز بساز

خیلی پروه با همه چی کار داره 

خونه مامانم اینا با ماشین 40دیق اس ولی نمیزاره اسنپ بگیرم برم

وقتی ام خودش منو میبره 1ساعت میشینه میگه پاشو بریم خدایا منو بکش فقط 

پشمام 16_۱۷ سالگی ازدواج کردی؟😐چی فکر کردی واقعا؟ 

من فکر نکردم از بچگی نشون یکی بودم از 12 سالگی شوهرم دادن تا 15سالگی طول کشید که بهم بزنم چون نشونم کرده بودن از نوزادی 😭

بعد که بهم زدم خواستن باز منو بزور بدن به اون پسره من نمیخواستمش

از ترس این که با اون ازدواج نکنم

با این شوهرم ازدواج کردم