2752
2734
عنوان

نامزدم مناسب ها کادو نمیده

253 بازدید | 47 پست

سلام دوستان من دوتا اکانت دارم این تازه زدم پس نگید سر کاریه

نامزدم مناسب ها کادو نمیگیره بهم میگه حوصله  بازار ندارم ولی برا خواهر مادر خودش میگیره اگر هم تولد روز مرد باشه ازم کادو میخاد

بنظرتون خسیسه یا براش مهم نبستم 

خسیس باشه برا اونام نمیگیره خو

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برات ارزش قائل نیست

بگو فقط برا من حوصله تداری برای دیگران چجوری حوصله داری 

شمام بهانه خودشو بیار بگو منوحوصله بازار گشتن ندارم 

یه وقت ساده بازی درنیاری کادو بخری براش ...

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

صحبت خسیس بودن و بی اهمیتی نیس 

آداب کادو دادن و گرفتن رو بلد نیستن 

تو یه مناسبتی براشون کادو بگیرین و با اداب کامل بهشون تقدیم کنین و در مناسبتی اگه نگرفتن با زبان بی زبانی بهشون بفهمونین که باید کادو بگیرن 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

خودش میگه حال حوصله ندارم برات بگیرم پول میدمت بخر ولی برا مامانش همه مناسبت میگیره

دیروز الکی برا مامانش خرید بعد برا من اصلا میگمش میگ پولت میدم بگير 

موندم باهاش چیکار‌کنم فاز دوس داشتنم داره

من همه مناسبت ها میگیرم

😶😑خوب پررو شده دیگه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
 راستش دوس پسرمه دوساله باهمیم همش من گرفتم اون ی بار گرفته

اها پس اویزون خودش کرده و داره ازتون می خوره 

مراقب باش پس و یه روزی رهات میکنه 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2706