2733
2734
عنوان

امروز تا پای خرید گوشی رفتم ولیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 70 پست
خب بشین باهاش حرف بزن یعنی چی که همچین حرفی میزنه!!!داداشت بچشه اصلا حق نداره تبعیض قائل شه اونم عمد ...

هر از یه مدت بهش میگیم دو روز خوبه باز همونطور باهاش رفتار میکنه

دیگه اینقدر گفتیم اثر نداشته نمیدونیم چیکار کنیم...

داداشمم بچه خوبیه ها نه اهل مواد و مشروب این چیزاست نه حتی چیزای دیگه

ولی خب این شانسشه😔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونقدر فرقی ندارن که فکر کردم در حد سامسونگ و آیفونه  پس هرچی خودت دلخواهته بگیر

سامسونگو الان کوبیدی یزید؟☠️😂...احتراما ایفون بازا چوسی ناشتان...یه کلیپ بورد ندارن دو تا برنامه همزمان نمیتونن باز کنن...گنده کردن ایفون کلا از درکم خارجه☠️😂

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
2731
به نظرم با پدرت صحبت کن جدا از مسئله‌ی گوشی که خب مهم نیست دوسال دیگه بهترشو می‌خره اما اگه فرق گذ ...

داداشم با یکی از دوستاش درد و دل کرده بود

پسره از اینستا اومد به من گفت🥺

گفت به خانوادت بگو کمتر بهت اهمیت بدن حداقل جلو داداشت

کلی چیزا با بغض رفته بود به پسره گفته بود😔

با اینکه من اصلا مقصر نیستم ولی همش خودمو سرزنش میکنم

با بابامم صحبت میکنم ولی بی فایدست...

سامسونگو الان کوبیدی یزید؟☠️😂...احتراما ایفون بازا چوسی ناشتان...یه کلیپ بورد ندارن دو تا برنامه هم ...

نه با گوشی خودم مقایسه کردم😂😭

چون گوشی من مدلش خوب نیست

و در مقایسه با آیفون خب مشخصا آیفون بهتره دیگه

داداشمم دوتا گوشی داره  منم فقط بخاطر دوربینش میخوام نمیخوام سیم کارت بزارم

کلا نمیفهممتون☠️😂

پاشو برو همون گوشی ای که میخوایو بگیر ادا درنیارین انقدر

همچین فیلم هندی بود اولش گفتم بدبخت گوشی دکمه ای دستشه با یه مدل اینور اونور داداشت چیزیش نمیشه دوتا گوشی داره دیگه بسشه

فقط رفتار بابات!  کاش آدما از لحاظ فکری بزرگ میشدن بعد تصمیم میگرفتن پدر و مادر بشن....

باباپ وضعش خیلی خوبه ،به همه کمک میکنه و کلا به آدمهایم که پیشش کار میکنن بدون حساب و کتاب پول میده

ولی نوبت به داداشم که میشه اینقدر منت میزاره و به زور بهش پول میده که منم عصبی میشم و غصه میخورم 💔

داداشم با یکی از دوستاش درد و دل کرده بود پسره از اینستا اومد به من گفت🥺 گفت به خانوادت بگو کمتر ...

داداشت چندسالشه؟

عزیزم حتما با روانشناس صحبت کن

یک اینکه مشکلات زندگی نباید از در خونه فراتر بره

دو اینکه واقعا این بچه داره ضربه میخوره با این همه فرق گذاشتن

روانشناس خوب پیدا کن باهاش حرف بزن که بدونی باید خودت چیکار کنی و اگه لازمه پدرت هم باهاشون صحبت کنن

خدای نکرده تو آینده برادرت تاثیر نذاره

نه با گوشی خودم مقایسه کردم😂😭 چون گوشی من مدلش خوب نیست و در مقایسه با آیفون خب مشخصا آیفون بهتر ...

انقدر برکت بیاد تو زندگیت که با دل خوووش تو سریع ترین زمان یه پرچمدار باحااالشو بگیری🦦🫶🏻

کلا نمیفهممتون☠️😂 پاشو برو همون گوشی ای که میخوایو بگیر ادا درنیارین انقدر همچین فیلم هندی بود او ...

😅

اخه هر دو یه مدل دوست داشتیم

بعد چون اون نتونست بخره خب ادم یه حس بدی میگیره ازش استفاده کنه دیگه

داداشم با یکی از دوستاش درد و دل کرده بود پسره از اینستا اومد به من گفت🥺 گفت به خانوادت بگو کمتر ...

پسرایی که با غریبه ها راحت درد و دل میکنن خیلی بد ضربه میبیننا

جدی با داداشت میتونی صحبت کن حرفای دلشو پیش کسی نزنه نهایت با خانوادش حرف بزنه نه دوست و غریبه

مگه ریجستر میشه؟ الان چی دستته؟داداشت چی دستشه؟

یک و هفتصد میدی برات یه برنامه نصب میکند ، فقط نباید بذاری خاموش بشه ک اگه بشه یه یک و هفتصد دیگه پیاده ای😂

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙