2752
2734
عنوان

خوشبحالشون ک با هم دوستن

68 بازدید | 12 پست

واقعا خوشبحال کسایی ک دوست و رفیق دارن

باهم بیرون میرن گردش میرن کافه میرن

از تنهایی در میان

تو مشکلات کنار همن و وقتی دلشون گرفته یکیو دارن ب حرفاش گوش بدن

جدیدا حس میکنم شدید نیاز به دوست دارم

بقیه چجوری رفیق صمیمی خوب پیدا میکنن اخه

شما چطور دوست و رفیق دارین یا نه

کاربری دو نفره🤝🏻🤍من و نرگس👭🌸

دوتا رفیق خوب دارم یکی پسر یکی دختر

دوست و اشنا خیلی خیلی زیاد دارم ولی این دوتا ادم هایی ان که خیلی باهاشون راحتم

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من ی دوست دارم ار دوران مدرسه 

اونم  همیشه میگه درگیرم 

میدونم نیست و دروغ میگه 

اما واقعا داشتن دوست نعمت بزرگیه 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2731
دوتا رفیق خوب دارم یکی پسر یکی دختر دوست و اشنا خیلی خیلی زیاد دارم ولی این دوتا ادم هایی ان که خیل ...

رفیق پسر واقعا خوبه ب شرطی ک پسره شیشه خورده نداشته باشه ولی خب من نمیتونم رفیق پسر داشته باشم

کاربری دو نفره🤝🏻🤍من و نرگس👭🌸
رفیق پسر واقعا خوبه ب شرطی ک پسره شیشه خورده نداشته باشه ولی خب من نمیتونم رفیق پسر داشته باشم

اگه شیشه خورده داشت ک دیگ رفیق حساب نمیشه

چرا نمیتونی داشته باشی

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
بخدا اوندفعه نشستم گریه کردم گفتم چرا من مهم نیستم چرا من درک نمیشم

ای بابا فدا سرت گریه نداره که

برو بیرون اجتماعی باش

دوستای خوب هم سر راهت قرار میگیرن

همونجا که منو تو بغلت محکم میگیری.. آره دقیقا همونجا... کاش زمان وایمیستاد      🤍A🤍
اره بخدا مثلا نمیتونم بقیه رو جذب خودم کنم مثلا ینفر باهام حرف میزنه ناخودآگاه سرد و خشک جوابش مید ...

تو خونه تمرین کن اگه اینجوری هستی

بشین روبروی آینه صحبت کن تمرین کن

اولش خنده داره ولی خیلی موثره

همونجا که منو تو بغلت محکم میگیری.. آره دقیقا همونجا... کاش زمان وایمیستاد      🤍A🤍