2733
2734
عنوان

همسرم قهره کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1508 بازدید | 72 پست
دقیقا خانواده شون اینا رو آدم حساب نمیکردن الان برا ما گوه میخورن اینقد عصبی ام اگه قدرتشو داشتم جرش ...

خداوکیلی خیلی حرکت مزخرفیه پیام میفرستن براخانواه دختربگوآخه گوزوتوکه نمیتونی جواب زنت روبدی بقیه رومیکشی داخل قضیه ادعات چیه دیگه حرصم میگیره ازاین حجم نفهم

دقیقا اینجور مواقع حاضرم بمیرم ولی منت نکشم وقتی مقصر نیستم

منم همینطورم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی خود کرده اگه به دوریه منم ازش دورم با 4تا بچه سر و کله میزنم😒

بله ولی خب آدم باید با بالا و پایین زندگی بسازه ، قطعا خدا داره ما رو میبینه ، اگه میتونیم حال کسی رو خوب کنیم بخاطر خدا این کار رو انجام بدیم

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
خداوکیلی خیلی حرکت مزخرفیه پیام میفرستن براخانواه دختربگوآخه گوزوتوکه نمیتونی جواب زنت روبدی بقیه رو ...

اینم تازگی یاد گرفته ها قبلا چیزی نمیگفتم الان میبینه جواب میدم حریف نمیشه پای بابامو میکشه وسط مثلا تربیت شو ببره زیر سوال😒

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2731
اینم تازگی یاد گرفته ها قبلا چیزی نمیگفتم الان میبینه جواب میدم حریف نمیشه پای بابامو میکشه وسط مثلا ...

حالانیس که ننه خودشون خوب تربیتشون کرده ازتربیت بقیه ایرادمیگیرن .بابات چیزی نمیگه بهش

بله ولی خب آدم باید با بالا و پایین زندگی بسازه ، قطعا خدا داره ما رو میبینه ، اگه میتونیم حال کسی ر ...

من هم معذرت خواهی کردم هم صبحش با لحن خیلی آروم بهش صبح بخیر گفتم و از حالشو پرسیدم یعنی 4روزه آنلاین میشه و آف میشه وقت نکرده جواب بده؟ 😐😒اصلا من هیچی دلش برای بچه‌هاش هم تنگ نمیشه🤔🙄😒

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
برای من دیدم محبت خانواده ات رو هم 

عوضی آن عوضی 

الان داره عوض اونو درمیاد همش بحث قدیمی رو می‌کشه جلو شما اینکارو کردین شما اینکارو کردین

نزار کش پیداکنه بگو شمام هزارتا کار کردید اگ قراره بحثا قدیمی باز بشه ممکن بین مون بی حرمتی بشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
من هم معذرت خواهی کردم هم صبحش با لحن خیلی آروم بهش صبح بخیر گفتم و از حالشو پرسیدم یعنی 4روزه آنلای ...

در کل برای زندگی خودتون همیشه احتمالای خوب بدید و اگه محبت طرفتون افت کرد شما بیشتر کنید تا جبران بشه بالاخره ما هم ممکنه یه روزی حالمون خوب نباشه اونوقت اون نیاد و حالمونو خوب میکنه

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
حالانیس که ننه خودشون خوب تربیتشون کرده ازتربیت بقیه ایرادمیگیرن .بابات چیزی نمیگه بهش

آره اگه تربیت داشتن خودشون که اینجور بچه ای تربیت نمیکردن 😕بابام بنده خدا معلمه خیلی آرومه فقط میگه بچه‌هام بیخود به کسی حرفی نمیزنن اگه حرفی بهت زده حتما نیشش زدی😐بعدم میگه زشته 4تا بچه دارید چیزای خوب باد بچه‌ها تون بدید نه قهر و دعوا

من همین یه ساعت پیش پا پیش گذاشتم اونم گفت ببخشید 😐🥲😂همیشه منتظره من برم جلو از خداشه آشتی کنیماا

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
نزار کش پیداکنه بگو شمام هزارتا کار کردید اگ قراره بحثا قدیمی باز بشه ممکن بین مون بی حرمتی بشه

آنقدر اذیت می‌کنه بخدا خونم همیشه تمیز میشه برای من ایراد میگیره اینجا کثیف اونجا کثیف تو خری نفهمی تو چشم نمیتونی بگی.