2733
2734
عنوان

همسرم قهره کرده

1508 بازدید | 72 پست

سلام دوستان همسرم سر اینکه رفتم ملاقات عمه ام جدیدا همش دعوا می‌کنه باهم سر چیزا بیخودی چیکار کنم بنظرتون من برم سمتش یا اون بیاد الان سه روزه حرف نمی زنیم 

بیا بغلم منم 3روزه صداشو نشنیدم قهره🙄😒جامون عوض شده منکه نمیرم سمتش اصلا 

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرمنم ناراحته . 

چون ناراحتی اش بجا نیست قدمی برنمیدارم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731
همسرمنم ناراحته .  چون ناراحتی اش بجا نیست قدمی برنمیدارم

دقیقا اینجور مواقع حاضرم بمیرم ولی منت نکشم وقتی مقصر نیستم

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
کلاغ که قهرمیکنه ی گردو به نفع باغبونه .بنظرم لذت ببرنری منت کشی واسه خودت عشق کن 

🤣🤣🤣🤣

اولا که هر کسی زودتر بره قطعا عاقل تره 

این زندگی خودتونه و ساختنش به نفع خودتونه شما هم همسر هم هستید دشمن که نیستید 

سعی کنید برید 

دوما این که مردها یه نیازای روحی دارن ، شاید قبلش به شما گفته فعلا نرو اما حالا که رفتی انگار شخصیتش له شده یا یه چیزی شبیه این 

سعی کنید نیاز روحیش که غرور و اقتدار برطرف کنید ، مثلا بیشتر چشم بگین و احترام بگیرید تا ببینید چقدر اون هم تغییر میکنه

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 

چرا باید ب عمه شما حساس باشه؟،ینی اقوام بیمار بشن ادم نباید بره ملاقات؟

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اولا که هر کسی زودتر بره قطعا عاقل تره  این زندگی خودتونه و ساختنش به نفع خودتونه شما هم همسر ...

می‌دونم حرف شمارو قبول دارم ولی تاکی ما باید چشم بگیم آخه منو زندانی کرده هیچ نمیتونم برم خونه عمو خونه مامانم اینا 

والا

منم ماموریته 3روز گوز شده چرا چون گفتم دلم گرفته کاش بذاری ماهم بریم عروسی، نوشته چطور بدون من بهتون خوش میگذره و تمام این شد بهانه قهرش🙄😒

منم ماموریته 3روز گوز شده چرا چون گفتم دلم گرفته کاش بذاری ماهم بریم عروسی، نوشته چطور بدون من بهتون ...

چرا مردا اینطوری شدن سر چیزا بیخودی قهر میکنن انگار بچه هستن

می‌دونم حرف شمارو قبول دارم ولی تاکی ما باید چشم بگیم آخه منو زندانی کرده هیچ نمیتونم برم خونه عمو خ ...

بله شما درست میگین اما این کارای اون بنظرم میخواد قدرت خودشو ثابت کنه ، شما ازین به بعد بهش چشم بگین و اقتدار بدید احتمال میدم خودش عوض بشه و شما رو ببره اونجاها 

ان شاءالله که کارتون درست بشه

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج