2752
2734
عنوان

شوهرم درخواست طلاق داده چیکار کنم من هنوز دوستش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5039 بازدید | 105 پست
واقعن امروز داشتم ب این فکر میکردم ممکنه مردی هم پیدا بشه،خودش بره درخواست طلاق بده؟؟ آخه همیشه خان ...

اینم شانس من بدبخته

حق طلاق همیشه با مرد هست

بدون هیچ مانعی میتونه طلاق بده

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
دعا کن فقط از خدا بخواه خدا کمکت میکنه نترس

خیلی دعا میکنم

ذکر میگم

اما هیچ فایده ای نداشت

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینم شانس من بدبخته حق طلاق همیشه با مرد هست بدون هیچ مانعی میتونه طلاق بده

ببخشید اگه مشکلی نبود میشه بگی مهریه چقدره؟!

چون بدون مهریه و بی دلیل نمیتونه طلاق بده

درسته که مهریه ضامن خوشبختی نیست ولی ...

عزیزم یچیزی‌میگم حتما چک کن اگه یهویی اومده گفته طلاق میخوام ممکنه کسی برا زندگیتون دعا گرفته باشه پسر فامیل ما زنش رو دوست داشت یهو گفت فقط طلاق بعدش معلوم شد خاله دختره براشون دعا گرفته باطلش که کردن باز‌گفت زنم رو میخوام الانم بچه داره

اینم شانس من بدبخته حق طلاق همیشه با مرد هست بدون هیچ مانعی میتونه طلاق بده

میدونی منتظر این جواب بودم ک بگین:نه،مردها هم ب راحتی نمیتونن طلاق بدن،موانع دارن و‌..و....

خدایی،اینقدر راحت و بی دلیل موجه و قانع کننده میتونه طلاق بده؟؟؟؟

میدونی منتظر این جواب بودم ک بگین:نه،مردها هم ب راحتی نمیتونن طلاق بدن،موانع دارن و‌..و.... خدایی،ا ...

آره رفتم پیش وکیل 

گفت تو ایران حق طلاق با مرده 

هر وقت بخواد میتونه طلاق بده

بجز خیانت خانوم،چ دلایل قانع کننده ی دیگ میتونن داشته باشن برا طلاق؟

چرا اینقدر زود قضاوت میکنین؟

چرا من باید با یه دختر بچه خیانت کنم؟ من یه مادرم

دنیا دار مکافاته به کلماتی که میگین توجه کنین

عزیزم واقعا دلت میاد بگی دوسش دارم ادم ب این پستی رو ؟خائن هم ک هس بزار گمشه بره از زندگیت تازه خودشم درخواست داده مجبوره مهریه و نفقه همه چیم بده محل سگم بهش نزار ی هزاری هم بهش نبخش ی وکیلم بگیر هر گوهی خواس بخوره بگو مزاحم من نشو با وکیلم صحبت کن