2752
2734

۲۹ سال داشت و تک پسر بود وضع مالیشون خوب بود ینی   از ما خیلی بهتر بودن

تو عقد جدا شده بود بعد ۴ سال  همین باعث میشد که خونوادم همش سرکوفت بزنن

. خونه اش آماده بود ماشین داشت،  تریلی داشت و روش کار میکرد . اخلاقش خوب بود . 

صبور بود و مهربون و خوش خنده ،  فقط یه خورده مادری بود (بیشتر حرفا رو به مادرش میزد و تو بحث طرف منو کمتر میگرفت و بیشتر طرف مادرش بود حتی اگه حق با من بود و میگفت مادره...)  . 

. 

خودم معلمم ۲۱ سالمه . همش مامانم میگفت من وقتی این میاد خونمون حس نمیکنم دامادمه .

۴ ماه نامزد بودیم . ولی من جلو خونوادم وایستادم .

تا اینکه بعد ۴ ماه فهمیدم قند داره  این بار  کل خونوادم دلمو خالی کردن . کاش به حرفشون گوش نمی دادم...

بهم زدم 

تقریبا یه ماه  بعد مامانش براش برای یه دختری که همشهریمونه پیدا کرد  . اونا هم سر یه هفته عقد کردن ...

از اون روز با مامانم سرسنگین شدم و بهش گفتم تو زندگیم دخالت کردی ،، دست خودم نیست . 

امشب مامانم گفت سه روزه از دانشگاه اومدی زندگیو برام زهر کردی 

نمیدونم چکار کنم

خیلی بهم ریختم خیلی 

کاربری دوممه. از پیرای سایتم ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

واس شوهر مامانتو ناراحت میکنی از شوهر میشه از ننه نمسشه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

دیابت داشتن مگه ایراده؟ 

ولی کار اونا هم اشتباه بود که بهت نگفتن دیابت داره. بخلطر همین دروغگو بودنشون ناراحت نباش 

اون یکی رو هم سریع عقد کرده که بخاطر بیماریش به هم نزنه

درضمن نمیخاستیش ادم کسیو بخاد با همه نقصاش با حزفای بقسه کنار میاد

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

با موضوع مادری بودنش نمیتونستی کنار بیای بعدا دردسر میشد برات.یه خیری توش بوده.بعدا متوجه میشی.

به زندگیت برس..منم نامزدیمو بهم زدم پسرعموی نامزدم ۱ماه بعد اومد خواستگاریم😅😅😅😅😅

اگه خودت می‌خواستیش حرف هیشکی نمیتونست باعث بشه که ازدواجتو به هم بزنی شما خودت مسیول این اتفاقی فقط چون بعد ازدواج مجدد اون اقا پشیمون شدی دنبال مقصری که خودتو آروم کنی

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی