2733
2734

27 سالمه، عاشق ازدواج و زندگی تشکیل دادن بودم

با یه فرد مناسب

خوشبحال بقیه، من که اصلا استعداد نداشتم مردی رو برای زندگی جذب خودم کنم، هرکی اومد موقتی اومد و رفت

خسته شدم هیچ امیدی ندارم، ذوقم کور شده

من واقعا زن زندگی بودم

انقد که زمان و انرژیم سر ادمای مزخرف تلف شدن

😐😑

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاربر آقا هستم .اون خط آخری رو توضیح می دید لطفا

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
کاربر آقا هستم .اون خط آخری رو توضیح می دید لطفا

همین ک مهربونم خیلی

توقع مالی ندارم و عشوه و نازکردن بلد نیستم

خب اینا تاثیر داره همش ازم سواستفاده میشه هیچکس برای زندگی نمیخادم

باز چیه

انقدر همه چی رو تقصیر خودت ننداز

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
همین ک مهربونم خیلی توقع مالی ندارم و عشوه و نازکردن بلد نیستم خب اینا تاثیر داره همش ازم سواستفاد ...

راحت ارتباط کلامی بر قرار می کنید . وقتی یکی می اد جلو از می پرسی یا از خودت می پرسی به چه دلیل می حواد با من وارد رابطه بشه . از اخلاق ام خوشش امده یا چی ... آین ها رو می پرسی

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
انقدر همه چی رو تقصیر خودت ننداز

پس تقصیر کیه؟ من زندگی کردن میخاستم ولی همش ولم کردن

خواستگارم ک ندارم

خدا چرا اینکارو باهام کرد؟ داغون شدم روحیم تخریب شد، سر هر آدمی ک میاد تو زندگیم امیدوار میشم و بعد گندش در میاد ک دنبال سوءاستفاده اس

پس تقصیر کیه؟ من زندگی کردن میخاستم ولی همش ولم کردن خواستگارم ک ندارم خدا چرا اینکارو باهام کرد؟ ...

منم خواستگار ندارم خیلیا ندارن چه ربطی به عرضه داره