2752
2734

بچه ها من دانشجوام و تصمیم بر دادن کنکور مجدد گرفتم برای سال دیگه دارم اماده میشم ، تصمیم گرفتم برنامه ریزیم و با داداشم انجام بدم سالی که کنکوری بودم مشاور گرفته بودم اما راضی نبودم چون مشاور هیچوقت تو خونه هیچ کس نیس و برنامه ای که میده هر چقدرم شخصی سازی شده باشه بازم اونقدر بر اساس خصوصیات فرد طراحی نمیشه برای همون توصیه من اینه تاجایی که میتونید خودتون مشاور خودتون باشید ، من از شنبه شروع کردم و به خاطر اینکه سال کنکورم مطالعات پرفشاری داشتم و دارم با ۱۲ ساعت شروع کردیم اما به خاطر دور شدن از فضای کنکور اون عادت رو از دست داده بودم و شنبه ۱۰/۵ساعت به زور خوندم و بعد ۴ روز ساعت مطالعم بالاخره رسید به ۱۲ اینو گفتم بدونید اگه ساعت مطالعه پایینی داشتید یهو زیاد نکنید اروم اروم زیاد کنید و به مغز مهلت بدید خودشو پیدا کنه ، نمیدونم برای تست زنی از چن منبع استفاده می کنید ولی توصیم اینه که تست زیاد بزنید ، سعی کنید بین دروس اختصاصی تون عمومی هم بذارید تا مغزتون زیاد خسته نشه و بازدهی داشته باشه 

فعلا این نکات اومد به ذهنم گفتم شاید به دردتون بخوره

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دروس عمومی از کنکور حذف شده نمیشه دیگه خوند عزیزم شما هدفت کنکور سال دیگس؟

اطلاع دارم گلم 

منظورم برای امتحان نهایی هست چون سال دیگه تاثیر سوابق ۶۰ درصده بهتره در طول سال خونده شه 

بله 

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
از الاااان این همه میخونین؟ آفرین 

بله فک کنم داداشم میخواد به زور رتبه تک رقمیم کنه🤦‍♀️🤣

بله فک کنم داداشم میخواد به زور رتبه تک رقمیم کنه🤦‍♀️🤣

خیلییی سخته ها خسته میشی 😂

خب حالا چجوری برنامه ریزی میکنی 

منم میخوام برای سال بعد بخونم

روزی وفا کنی که نیاید به کار من... 
خیلییی سخته ها خسته میشی 😂 خب حالا چجوری برنامه ریزی میکنی  منم میخوام برای سال بعد بخونم

فعلا اختصاصیا رو دارم میخونم من برنامم سنگینه احتمالا تو باهاش خسته شی 

موفق باشی

فعلا اختصاصیا رو دارم میخونم من برنامم سنگینه احتمالا تو باهاش خسته شی  موفق باشی

آره بابا خیلی زوده از الان این همه خوندن امیدوارم تا آخرش خوب پیش بری عزیزم 🌹

روزی وفا کنی که نیاید به کار من... 
آره بابا خیلی زوده از الان این همه خوندن امیدوارم تا آخرش خوب پیش بری عزیزم 🌹

من دانشجوم کلا شرایطم فرق داره 

مرسی گلم

عزیزم اون تاپیک آخرتون من با افرادی بودم که مدام دارند تاپیک میزنن و مدام هم میترکونن..

عذرخواهی میکنم بابت سوتفاهم ایجاد شده😘🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزم اون تاپیک آخرتون من با افرادی بودم که مدام دارند تاپیک میزنن و مدام هم میترکونن.. عذرخواهی می ...

این چه حرفیه 🥰😘🤍

متوجه حرف تون شدم من اشتباه برداشت کرده بودم