2733
2734

میشه بیایین راهنماییم کنین که 

با چه ترفند و سیاستی شوهرتون رو از رفیقاش جدا کردین و بیشتر وقتش رو با شما میگذرونه

من که هرکاری کردم نشد میگه جوونم الان دوستام رو نبینم کی ببینم من باید یه تایم هایی ماله خودم باشم، اما خیلی زیاد با دوستاش رفتو آمد میکنه 

اگر هفته ای 1بار بود مشکلی نداشتم 

مثلا در طول 10 روز که مرخصی هست 5شبش با دوستاش میره بیرون

دوس دارم مثل خیلی از مردا که بعد ازدواج اهل خانواده شدن مال منم بشه اصلا انگار تو مجردی گیر کرده 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین فقط حواست باشه ی سری دوستا میکشن سمت خودشون دگ نمیبینیش من ی دوستش زندگیمو نابود کرد شانس اور ...

منم همینطوری شدم بلاخره خدا صدامو شنید 

دوستش کلا رفت از شهرمون 

نمیدونی چقد عذاب آوره

شوهر خواهرم بود و ما خانوادگی در عذاب بودیم، و خیلیا میگفتند پس اگه خیانت میکرد چیکار میکردید میگفتیم اینم یه جور خیانته اخه، اینکه از زن و بچت بگذری خیانته خب

باید خودش بخواد ازمن تو دوران دوستی خیییلی رفیق باز بود هرشب بعد کار تا اخر شب با دوستاش بود ولی انقدر از طرف اونا ضربه خورد و منم محلش نمی دادم که کمش کرد خودشم دیگه زده شده بود 

باید خودش بخواد ازمن تو دوران دوستی خیییلی رفیق باز بود هرشب بعد کار تا اخر شب با دوستاش بود ولی انق ...

دعا کن ماله منم از دوستاش یچی ببینه بکشه کنار

انقد دوستاش عزیزن واسش، خیلیم هواشو دارن

شرایطش نیست  تو خونه چه سرگرمی واسش فراهم میکنی؟

ببین همون دوستش ک نفرین کردم مرد باعث شده بود سگ بخره‌..با اون سرگرمه..ایکس باکس دارع...گاهی برنامه مسافرت میچینه خودش.. 

ببین همون دوستش ک نفرین کردم مرد باعث شده بود سگ بخره‌.. با اون سرگرمه..ایکس باکس دارع...گاهی برنامه ...

من یکی از دوستاش شده بود هووی من حسادت میکرد به من و زندگیمون نمیدونم چیکار میکرد شوهرم انقد جذبش بود انقد نفرینش کردم گریه کردم تنهایی کشیدم

هیچیش نشد فقط بخاطر شغلش رفت از شهرمون

انقد دلم میخواد اهم بگیرتش به خاک سیاه بشینه