2752
2734
عنوان

کات بکنم ؟؟

152 بازدید | 22 پست

دوست پسرم نمیزاره برنامه هاشو ببینم مثل تلگرام و اینستا میگه خوشم نمیاد 

قبلا یه بار پیامک هاشو دیدم فهمیدم خیانت میکنه کات کردیم دوباره اشتی کردیم الانم نمیزاره ببینم چیکار کنم کات کنم؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خیانت کرد بعد بخشیدی بعد نمیزاره بببنی ؟؟🤐🤐🤐🤐🤐ببخشید خیلی ساده ای ، مشکل این نیست ک نمیزاره ببینی چون معلومه که توش خبریه ، مشکل اینه که تو چرا با همچین ادمی هستی 

دختری از آهار🦚

همون موقع که فهمیدی خیانت کرده چرا برگشتی آخه

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

تو دوستش نداری پس نمون تو این رابطه 

میدونم الان میای میگی نه دوستش دارم ولی اگه دوستش داشتی نظر ما برات مهم نبود تازه اگه یکی میومد میگفت داره بهت خیانت میکنه میزدی تو دهنش

‌اینجا معرفتـــ فقط لفظه!
خیانت کرد بعد بخشیدی بعد نمیزاره بببنی ؟؟🤐🤐🤐🤐🤐ببخشید خیلی ساده ای ، مشکل این نیست ک نمیزاره ببی ...

خودش کلی حرف زد گفت دیگه همچین کاری نمیکنم و این چرت و پرتا حالا میخوام تموم کنم باهاش

کاری کن که خدا راضی باشه ازت ابد در پیش داریم این دو روز دنیا میگذره

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏