2733
2734
اره درست میگی ابجی با هرکسی وارد رابطه نشو بخدا هر ادمی سالم نیست کل جامعه ببخشید ها لاشی شدن اینجور ...

تازه این آدم فامیل دورم بود و منو میشناخت و میدونست چقدر ریسک میکنمکه باهاش در ارتباطم.تا باهاش تموم کردم تازه یادش افتاد کیو از دست داده،ماه پیش بعد یکسال پیام داد توروخدا برگرد خواهش میکنم،منم نخونده بلاکش کردم خطمم عوض کردم شماره نحسش نیفته رو گوشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادرتون هست 

نه دوستمه

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
افرین ابجی یک سوال برام پیش اومد خیانت کرده بود

علنا خیانت نمیکرد،ولی با دوست دختر سابقش ارتباط داشت اون زنگ میزد به این هرچی میخواست این براش انجام میداد.

یهو میرفت سه روز ازش خبری نداشتم بعد پیام میداد میگف مثلا گوشیمو جا گذاشته بودم قهوه خونه😐

برای تولد دوس دخترای رفیقاش کلی کادو میخرید،برای تولد من یه دستبند گذاشته بود تو نایلون گفت کار دارم زود اینو بگیر برم.

یا هی میگفت بیا خونمون،من تورو میخوام بگیرم پس بیا رابطمونو جلوتر ببریم، منم گفتم هری بابا برو درو ببند پشت سرت

بچه ها عکس بزارم ی نفر

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍