2733
2734
عنوان

بحث اعتماده؟

39 بازدید | 3 پست

من نامزدم سرکار بود زنگ زد بهم عصر منم جایی بودم نتونستم جواب بدم گفتم بعداً زنگ میزنم بعد گفته کجایی دیر ج دادم ندیدم پیامشو بعد گفتم آرایشگاه بودم چون اگه میگفتم اون جایی که بودم هستم یعنی خونه داییم بحث می‌کنه بهونه میگیره چرا میری آرایشگاه هم بودم بعدش منتها رفتم آرایشگاه قرار بود برم بعد سریع پیام داده به خواهرم من کجا بودم نیم ساعت قبل 

من واقعا ناراحتم میدونید چرا ؟ یعنی من اصلا دروغ نگفتم تا حالا اینم برا اینکه بحثمون نشه گفتم اونجام انقد بی اعتمادی به من. یعنی ؟ 

فهمید خونه داییت بودی؟ وقتی راضی نیست نباید بری انقد واحب بود؟ 

آره فهمید راضی بودن نیست میگه برو ولی بعداً بحث می‌کنه گفتم بحث نشه اونم سریع ب اون پیام داده آخه چرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره فهمید راضی بودن نیست میگه برو ولی بعداً بحث می‌کنه گفتم بحث نشه اونم سریع ب اون پیام داده آخه چر ...

حتمن متوجه شده دروغ میگی ب خاطر ی مسئله بی اهمیت سابقه خودپو خراب نکن قداقت بهترین سیاسته

2731