2733
2734

تا استخدام شدم روز اول بهم پیشنهاد داد منو برسونه تا یجایی گفت نه ممنون .بعدش دیگه حتی سلامم بهش نکردم خودش سلام میکرد پاسخ میدادم .ی مدت حس میکردم هرجا نگاهم میفته نگاهش روم زومه سختم شد استعفا دادم اما بنا ب درخواست مدیریت باز برگشتم .چند وقت پیش میدونه من قهوه خور نیستم عمدا ریخته میگه بفرمایید هرچی میگم نه ممنون بعد سه بار با حالت تحکم میگه دیگه ریختم؟؟؟؟؟مجبور شدم بردارم ‌ .هفته قبل شیرینی گرفته بود اما من چون روزه بودم برنداشتم البته چون نمیدونستن یکم کارم مناسب نبود . دوباره این هفته شیرینی رو همکارش اورد گفتم نه ممنون خودش بلند شده جعبه رو اورده میگه نه بااید بردارید برای امواته فاتحه بفرستید . و اینکه ی گزارشی که مربوط به کار من بود و بهش هیچچچ ارتباطی نداره رو گرفته دستش اومده تو اتاق من میگه این مشکل داره من از دوستام مرسیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گفت نه خیر مشکل نداره میگه مطمّن نیگم بله باز رفته زنگ همکارم زده که فلانی یعنی من اشتباه گزارش ردمیکنم چیکارش کنم خستم کرده چی از جون من میخواد هرجا دارم با یکی صحبت میکنم خودشو میندازه وسط منم محیطو ترک میکنم برمیداره سر از خود برام ناهارم رو میگیره میاره چجوری بهش بفهمونم نزدیک من نشه!!!!!!@

دیگه در حد سلام باشه خوبه چون همکارته دشمنت نیس که. اگر سلام نکنی برای خودت زشته ولی اگر فقط برای شما اینکارارو میکنه خب یبار بگین لطفاً برای من چیزی نگیرین من سختمه بیرون غذا بخورم ترجیح میدم از خونه بیارم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی  جدی باهاش برخورد کن بگو ازت خوشم نمیاد باهات حال نمیکنم کلا سمت من نیا

اگه دیدی باز امد ب مدیریت یا حراست محل کارت بگو تا بهش تذکر بدن

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

رک و مستقیم بگو من از این رفتارات خوشم نمیاد بهمین راحتی.بگو دوس دارم فقط مث یه همکار ساده بدون حاشیه کنار هم کار کنیم 

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

اگرم دیدی ادامه داد بگو ممنون میشم از اینکارا نکنید تمایلی ندارم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

چقدر سخت میگیری 

باهمین‌ نه ممنون خنثی کارت و انجام بده نهار سفارش میده بزار باشه گفتن چرا نمیخوری بگو من میل نداشتم برام سفارش دادن

شیرینی میارن تارف میکنن بردار بزار رو دستمال رو بشقاب بزار گوشه میزت باشه گفتن فاتحه داره بخورین و.. بگو فرستادم ممنون خودتو بگیر 

قهوه اورد زیاد اسرار میکنن بگوو واا بایک پوزخند رد شو 

چرا اینقدر سخت میگیری 

جایی داری حرف میزنی خودشو‌میندازه وسط مکث کن فقط نگاش کن بعد چشمتو بچرخون با کسی که داشتی ادامه بده  بگو داشتم میگفتم و. 

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
خیلی  جدی باهاش برخورد کن بگو ازت خوشم نمیاد باهات حال نمیکنم کلا سمت من نیا اگه دیدی باز امد ...

جدی برخورد میکنم اما به دیگران بگم ناخوداگاهم خودمم میرم زیر سوال .بچه ها غذا رو از خونش که نمیاره برام همه غذا دارن باید برم تحویل بگیرم اون میره میگیره میاره

فکر میکنی برم بهش بگم میگه چشم...میگه کدوم رفتار؟؟؟؟؟

اونموقع بگو احساس میکنم توو رفتارتون زیاده روی میکنین من دوس ندارم توو محیط کاری زیاد صمیمی باشم

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃