2733
2734
عنوان

کیا تک فرزندن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 36 پست
18 اوایل اره اما الان عادت کردم و برام مهم نیست تازه عالیم هست

منم ۱۸م 

کنار اومدما ولی گاهی اذیت میشم مخصوصا وقتی میبینم دوستا واقعی نیستن دختر خاله و داییو... هم همه بزرگتر💔

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
:((((((( خیلی سخته منم ۱۸ سالمه هنوز دلم میگیره بعضی وقتا نمیدونم چیکار کنم

فقط تحمل،نمیشه کاری کرد

مثل بچه پرورش‌گاهیا یا کسایی که پدر یا مادرشون فوت شده احساس بی کسی داریم ولی نباید خم به ابرو بیاریم

ابراز ناراحتی بیشتر باعث میشه خانواده خودمون احساس گناه داشته باشن و از دیگران زخم زبون بشنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۱۸م  کنار اومدما ولی گاهی اذیت میشم مخصوصا وقتی میبینم دوستا واقعی نیستن دختر خاله و داییو ...

اه اره منم همین حسو دارم اما خب با مامانم حس صمیمت زیادی دارم

بوراهه یعنی تا مدت طولانی دوست دارم و بهت اعتماد دارم    2025
فقط تحمل،نمیشه کاری کرد مثل بچه پرورش‌گاهیا یا کسایی که پدر یا مادرشون فوت شده احساس بی کسی داریم و ...

اوهوم...

بعد من از شانسم دختر خاله و دایی و ... هم همه بزرگن

دوستاهم ک ۹۹ درصد واقعی نیستن

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2731
چند سالته گلی ؟ اذیت نمیشی؟

۲۰ سالمه 

آره اذیت میشم 

همیشه حسرت میخورم دلم داداش و آجی میخواد 

مثلا حتی دعوای دوستام با داداش و آبجیاشونو میبینم حسرت میخورم میگم ای کاش منم داداش داشتم صبح تا شب دعوا میکردیم هوامو داشت 😂

ولی خیلی حس بدیه اینکه وقتی بزرگ شدم تنهای تنهام 

بچه هامم تو آینده نه خاله دارن نه دایی هعییی

میرسد روزی به پایان هر غمی...🦋💕🌱
اوهوم... بعد من از شانسم دختر خاله و دایی و ... هم همه بزرگن دوستاهم ک ۹۹ درصد واقعی نیستن

ادم وقتی تک فرزندی دنبال یه دوست میگرده که جای خالی خواهر برادر رو براش پر کنن ولی نمیشه که.هرچی دوست نزدیک باشه باز هم نمیتونه جای خواهر باشه چون الویت خانوادشه نه تو.خیلی چیزا رو هم از خانواده ات نمیدونه

به قول اون دیالوگ:من اگه قرار بود خواهر کسی باشم خدا بهم یه خواهر می داد.

با هرکی هم حرف می زنی درموردش ،درک نمی کنه

من‌تک فرزندی نیستم

اما تک دخترم و واقعا گاهی آرزوی یه خواهر میکنم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
اه اره منم همین حسو دارم اما خب با مامانم حس صمیمت زیادی دارم

اوهوم منم با مامانم خیلیی صمیمیم

۲۰ سالمه  آره اذیت میشم  همیشه حسرت میخورم دلم داداش و آجی میخواد  مثلا حتی دعوای ...

آراه دقیقا

من یکی از دوستام داداش داره همش میگم خوشبحالشششش

ادم وقتی تک فرزندی دنبال یه دوست میگرده که جای خالی خواهر برادر رو براش پر کنن ولی نمیشه که.هرچی دوس ...

حققققق 

من تک فرزندم

چند سالته چ حسب داری؟ حس تنهایی نمیکنی؟