2733
2734
عنوان

بنظرتون حق دارم ناراحت باشم؟

85 بازدید | 3 پست

من از رانندگی خوشم نمیاد خیلی خسته میشم شوهرمم اینو می دونه بارها گفتم بهش 

مسافرت بودیم تو راه برگشت گفتم دو سه ساعت آخرو بده من برونم تو خسته شدی گفت باشه

نزدیک خونه بودیم دخترم گفت از گرسنگی تهوع دارم شوهرمم گفت منم تهوع دارم گفت بخاطر رانندگی منه! 

منم گفتم به جای تشکره؟! گفت کی بهت گفت رانندگی کنی،من که ازت نخواستم. من گفتم خب می گفتی نه مجبورت نکردم که می خواستم کمک کنم، گفت من از تو می ترسم نمی شه بهت گفت نه!!!! یکم ادامه داد منگفتم بسه دیگه

یکم بعد اومد معذرت خواست گفت اشتباه مروم رفتارمبد بود ولی بنظرم همش حرف دلش بود

آدم بخدا نمی دونه چی درسته چی غلط 

دیگه بعش کمک نمی کنم 

چمدون و وسایلم دیگه کمک نکردم اومدم تو خونه

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این درسته که کمترین میزان کار و لطفووو کنی در حق همسرت

درس عبرت شد برام

دلم می سوزه دوسش دارم ولی اشتباهه کمک

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2731