2733
2734
عنوان

جذب کردن پسرا

503 بازدید | 55 پست

به نظرتون اگه تازه به یه پسر آشنا شده باشید بخواید جذبتون بشه باید چطور رفتار کنیم؟ سگ محل کنیم بی اعتنا باشیم یا اینکه خیلی مهربون و اینا باشیم؟ 

مخصوصا اگر پسره از این پسرای موفق و مغرور باشه

از این کلیشه ها که کاملا خودت باش و اینا نگید یه چیزی بگید که تجربه کردید یا تو اطرافتون واقعا دیدید جواب داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تنها راه قطعی خوشگلی خیلی زیاده🚶‍♀️

خوشگلی خیلییی مؤثره ولی اصلا قطعی نیست دخترایی رو دیدن خیلی خوشگل ولی چون اصلا شخصیت جذابی ندارن حتی به در نخور ترین پسرا هم سگ محلشون میکنن

من خودم پسرم . یه جاهایی سوسکی باید نخ بدی یه جاهایی هم باید دست نیافتنی باشی و طرفو بزاری تو کف&nbs ...

پس با دوست پس بزنی با پا پیش بکشی. ولی چطور نخ بدی؟مخصوصا یه طوری که ضایع نشه داری نخ میدی و طرفی که مغرور خودشو نگیره؟تو که پسری پسرا از چی خوششون میاد تو حرف زدن و رفتار و اینا

ببین نه تنها پسرا بلکه هرکسی از ادمایی که زیادی مهربونن و می چسبن بهت که مبادا از دستت ندن خوششون نمیاد

از ادمای سگ اخلاق و مغرور همخوششون نمیاد

نه از اینور بوم بیافت نه از اونور

میانه باش مهربون و یاورش باش ولی حد و حدودی واس خودت تعیین کن تا بفهمه وابستش نیستی. 

مثلا واس هر چیزی بله نیار. بذار بفهمه دست نیافتنی هستی و خودتو در اختیار هرکسی قرار نمی دی. ادما اینجورین تا بفهمن طرف کامل خودشو در اختیارش قرار داده از چششون میفته و ولش می کنن. 

خلاصه خوب باش ولی ارزش خودتم حفظ کن. 

پس با دوست پس بزنی با پا پیش بکشی. ولی چطور نخ بدی؟مخصوصا یه طوری که ضایع نشه داری نخ میدی و طرفی که ...

بستگی به اون شرایط داره آخه . فرمول خاصی نداره . باید ببینی از چه چیزایی خوشش میاد . یه جاهایی اونارو بدون اینکه بگه بهش بدی یه جاهایی هم اونی ک خودش میخوادو بهش ندی

زیبایی ظاهری و باطنی داری؟!🥲😂 خوش رو و خوش اخلاقی؟ این موارد رو داشته باشی تقریبا تمومه

ابنا که کلیشه هست بعدشم زیبایی ظاهری و اخلاقی دقیقا چی مثلا؟ هر کسی یه سلیقه ای داره. دقیق بگو بابا😂