2752
2734

من مثلاً شده بارها اومدم به شوهرم گفتم فلان قضیه رو میدونستی بعد براش تعریف کردم گفته نه نمیدونستم درحالیکه میدونسته

یا شده ازش پرسیدم اونجا چی میگفتی به رفیقت یا آبجیت یا مامانت یا داداشت که خیلی داشتی حرف میزدی 

گفته موضوعش به خودشون ربط داشته درمورد زندگی منو تو نبوده

من دلم خیلی شکسته 

درحالیکه من خودم میام همچی رو به شوهرم تعریف میکنم نمیذارم نوبت به اون برسه 

نمیدونم چرا اینجوری هست حتی بابای خودش رو دیدم همچی رو به مادر شوهرم میگه 

اما شوهرم به من هیچی نمیگه میپرسم هم میگه به ما ربطی نداره درمورد زندگیمون نیست

من دلم خیلییی میشکنه 

چیکار کنم منم مثل خودش باشم ؟ 

من عین احمقا میام خودکار همچی رو بهش تعریف میکنم 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

چقدر خوب ک شوهرت خاله زنک و فضول نیست

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدرررررر من از مردایی مثل همسر شما خوشم میاد.آفرین واقعا.

من چیکار کنم مثل اون باشم 

وا خب راست میگه شوهرت 

شما سرت تو زندگی خودت باشه چیکار داری خواهر برادر چی میگن بهم میگه 

ما هم مثل شوهر تو میمونیم حرف کسی دیگه رو جایی دیگه نمیزنیم 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

مشکل از شماست حق داره چرا باید مشکلات خانواده اش رو به شما بگه؟ منم مثل شما بود قضیه ام تا این که یاد گرفتم دهنمو و ببندم و فقط از خوبیای خانوادم بگم شما میای همه چی رو تعریف میکنی بعدا همسرت ضد خانوادت میشن یا تو دعوا میکوبه تو سرت مطمعن باش

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋
وا خب راست میگه شوهرت  شما سرت تو زندگی خودت باشه چیکار داری خواهر برادر چی میگن بهم میگه  ...

منم چیکار کنم مثل شما باشم؟ میشه بگین 

مشکل از شماست حق داره چرا باید مشکلات خانواده اش رو به شما بگه؟ منم مثل شما بود قضیه ام تا این که یا ...

شما چطور خودتون رو درست کردین؟

منم چیکار کنم مثل شما باشم؟ میشه بگین 

اول از همه سعی کن حرف جایی دیگه رو نیایی به شوهرت بگی 

بعدشم به خودت بگو من خیلی هنر کنم آرامش زندگی خودم رو حفظ کنم و از پس مسئولیت های زندگی خودم بربیام ، دیگه نمیتونم بار زندگی بقیه رو بدوش بکشم و از حرف و حدیثاشون بدونم .

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)