2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۲ ساعت راهه تا پیش خانواده برسم سالی یه بار میرم دیگه عادت کردم بعضی وقت ها دلم خیلی می گیره ازاینکه خواهرمادری دوربرم نیست ولی میگذره دیگه

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2731
امید داری برگردی شهر خودت؟؟

شوهرم راضی هست برگردم خودم دو دلم میگم نکنه اشتباه کنم.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
۱۲ ساعت راهه تا پیش خانواده برسم سالی یه بار میرم دیگه عادت کردم بعضی وقت ها دلم خیلی می گیره ازاینک ...

مخصوصا موقع مریضی یا الان که روزها بلند هست آدم میگفت کاش میتونستم برم خونه مامانم.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
مخصوصا موقع مریضی یا الان که روزها بلند هست آدم میگفت کاش میتونستم برم خونه مامانم.

دقیقا 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

۱۷ ساعت

دلم پر میکشه واسه بغل مادرم و بو کردنش

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....