2733
2734
عنوان

با همسایه ها دعوای شدید کردم

1143 بازدید | 51 پست

واقعا دیگه بریدم از دستشون

بچهاشون کل روز تو کوچه ولن عین این بی فرهنگایی که از پشت کوه اومدن از صبح تا دوازده شب فحشهایی ب هم میدن که آدم سرخ میشه 

هرروز تذکر میدم میگم آروم باشین بابا ساکت 

اونروز به مادرشون گفتم مراعات کنین گفتن خیله خب باشه

امروز ۵ ۶ نفری همه باهم عربده میزدن بماند یکیشون اسپیکر آورده بود بلند بلند میخوندن: زنگ بزن آمبولانسسسس

یعنی دوساعت اومدم بخوابم همین تیکه رو اونقدر خوندن که پاشدم رفتم پیش مادراشون. گفتم این از تربیت بچهاتون که هروقت واسمون مهمون میاد آبرومونو میبرن اینم از داد و بیدادشون که شب و روز واسم نذاشتن

چنان همشون باهم ریختن سرم فحش و بد و بیراه که ب تو چه تو تربیت بچمون نظر میدی و تو خوبی و بچه نداری بفهمی نمیشه تو خونه نگهشون داشت و...

یعنی یکنفر معذرت نخواست آخر نزدیک بود سیلی هم بخورم ازدستشون. چنان سردرد داشتم آخرش گفتم همه این بچها بی پدر مادرن اگه داشتن ساعت یازده شب تو کوچه بهم دیگه فحش ناموسی نمیدادن و یکی جمعشون میکرد 

حالا نمیدونم چجوری بعد این ما قراره روبرو شیم با این قوم یاجوج ماجوج

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا بر ما هم همین طور اتاق من نزدیک تراسه بعد از اونجا صداشون از تو کوچه میاد ساعت ۱ شب داد جیغ حرف بلند میزدن حالا همه هم بزرگن ولی چند تا دختر بچه هم داد میزدن آنقدر اعصبانی شدم نمیزارن بخوابه آدم رفتم تو تراس گفتم برید تو خونه هاتون این موقع شب مگر فردا امتحان ندارید شب روز نزاشتن بر ما الانم صداشون میاد 

جالبه توی چهارشنبه سوری هم ما از دست این بچه ها آزمون نداشتیم ....مادراشون بهشون گفته بودن ما اعصاب نداریم برین بیرون هر غلطی می خواین بکنید ....یک هفته مونده به چهارشنبه سوری و یک هفته بعدش داشتن ترقه و نارنجک میزدن.... تو رووووو خداااا بچه هاتون و درست تربیت کنید ....تهش به ضررر خودتون تموم میشه .....فکر نکنین الان به خاطره بی ادبی بچتون توی روی مردم وایستادین کار به جایی کردین ....نهایت کسی که متضرر میشه خودتون پدر و مادرا هستین ....

جالبه توی چهارشنبه سوری هم ما از دست این بچه ها آزمون نداشتیم ....مادراشون بهشون گفته بودن ما اعصاب ...

چهارشنبه سوری جلوی پای مامانم ترقه انداختن

بنده خدا گفت خیلی بیشعورین 

یهو در خونه باز شد پدر و مادر و برادر چاق و چله اش اومدن فحش و فحش کشی 

اون روز این جا گفتم کسانی که بچه رو ول میکنن تو کوچه بی فرهنگ و بیشعورن داشتن جرم میدادن الان میان تو رو هم قورت میدن سنگر بگیر😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اون روز این جا گفتم کسانی که بچه رو ول میکنن تو کوچه بی فرهنگ و بیشعورن داشتن جرم میدادن الان میان ت ...

والا بخدا اگه نمیفهمین تو خیابون داد بزنی بگی ج.یش نداری؟ بچه هم بگه رفتم یعنی بی فرهنگی

اگه اینقدر بی شعورین تو دهن بچه نمیزنین نگه مادر ج... جلوی همسایه ها. لطفا تو طبیعتی بیابونی جایی زندگی کنین نه خودتون اذیت میشین از سر و صدای بقیه نه بقیه آبروشون جلوی مهموناشون میره

اون روز این جا گفتم کسانی که بچه رو ول میکنن تو کوچه بی فرهنگ و بیشعورن داشتن جرم میدادن الان میان ت ...

خب راسته والا، 

من سه تا بچه دارم والا آرومم نیستن خیلیم شیطونن (چون یه جا گفتم ، گفتن تو شانس داری بچه هات آرومن🤣) نه والا خیلیم شرن...

ولی تو خونه سرگرمشون میکنم ، نهایت برن تو حیاط خودم دوچرخه سواری کنن . تو کوچه یا خودمم باهاشون میرم یا اصلا نمیذارم برن . اونم فقط ده دقیقه...

هر زری میخوان بزنن ، آخرشم قبول نمیکنن بی فرهنگن!  شانسم دارن انقد بچه میدزدن و گم میشه قسمت اینا نشده😅

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
والا بخدا اگه نمیفهمین تو خیابون داد بزنی بگی ج.یش نداری؟ بچه هم بگه رفتم یعنی بی فرهنگی اگه اینقدر ...

حرف حق تلخه بهشون بر میخوره بچه انرژیشو باید بره پارک تخلیه کنه بره شهربازی و مهد تخلیه کنه نه تو کوچه 

فحش که چیزی نیست خیلی حرکتای جنسی از همین بچه های تو کوچه دیدم که حال آدمو بهم میزنه 

بچه همه این حرفا رو از همون ننه بابا یاد گرفته دیگه  اگه میتونید محلتون رو عوض کنید ما عوض کردیم راحت شدیم خدارو شکر همسایه هامون خوبن اینجا 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن