2752
2734
عنوان

جای تبخالم موندهههه کمکککک

38 بازدید | 10 پست

من ماه پیش ی تبخال خیییلی گنده زدم بعد گرفتم کندمش از حرصم

دیگه گریم داشت میومد خیلی چندش بود

الان جاش مونده ۱ ماههه نرفتهعععه چیکار کنم تو رو خدا راهکار بدید تمام کارایی ک گوگل گفتو انجام دادم یخ گذاشتم عسل زدم پناد آ د زدم ژوویدر زدم نرفت همیشه تو عکسا ضایعس

الانم نگید دنبال جلب توجه ای عکستو کامل گذاشتی چون برمیداشتم کات میکردم کمتر معلوم میشد ضایگیش

الان من اینو با چ کوفتی ببرم

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خیلی تبخال میزنم وهمیشه جاش تیره میمونه تنها کاری که جاش رو میبره برای من اینکه کرم ضد افتاب رو به مدت یک ماه هرشب موقع خواب یه مقداری زیادی رو میزنم روی جای تبخال کم کم کمرنگ میشه وبعدش کلا محو میشه

کلا سعی کن زیاد ضد افتاب استفاده کنی تا اون قسمت رو با بقیه پوست همرنگ کنه

"🤍"  بِشِکست اگر دلِ من به فـدای چَشمِ مستت، سرِ خُم می سلامت، شِکنــد اگر سبـویی🇮🇷 "🤍⛓️" «رهـی پسرم، تو بایــد یاد بگیری از اینا کینه به دل بگیری، ولی آخ نگی!»(سرزمینِ مـــادری)"ــــــ🇮🇷🤍ـــــ"
من خیلی تبخال میزنم وهمیشه جاش تیره میمونه تنها کاری که جاش رو میبره برای من اینکه کرم ضد افتاب رو ب ...

رو اون قسمت یا کل صورت

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره
رو اون قسمت یا کل صورت

روی اون قسمت هرشب مقدار زیاد بزن 

ولی کلا روزانه هم استفاده کن

"🤍"  بِشِکست اگر دلِ من به فـدای چَشمِ مستت، سرِ خُم می سلامت، شِکنــد اگر سبـویی🇮🇷 "🤍⛓️" «رهـی پسرم، تو بایــد یاد بگیری از اینا کینه به دل بگیری، ولی آخ نگی!»(سرزمینِ مـــادری)"ــــــ🇮🇷🤍ـــــ"