2733
2734
عنوان

ترجیح میدید تنها باشید یا برید....

72 بازدید | 16 پست

الان از باشگاه اومدم خستم ولی خستگیم که رفت جایی ندارم برم شما باشید ترجیح میدید تنها باشید یا برید تنهایی خرید یا اینکه مثلا خونه داداشتون که البته به ظاهر خوبن باهاتون اما یکم فضولن و پشت سرتون غیبتتونو میکنن؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2731

تنها

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

جیبم پرسپولیس باشه میرم‌خرید امشب تنهای واسع خودم ی جشن کوچولو همراه پسرم میگیرم اخ ک چ کیفی میده🥰🥰🥰🥰

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

تنهایی میرم خرید

بعد میام خونه غذا و کلی اسنک سفارش میدم فیلم دان میکنم میشینم میبینم کیف دنیارو میبرم😁

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
نه فدات شم من همینجوری گفتم که ینی ریلکس شی بدون دوش هم اوکیه فقط خوراکی جات بخور حسابی 🥰🥰😂😂

وای رژیمم همین الان از باشگاه اومدم پروتئین خوردم😅البته چیزی میل ندارم میرم خرید😅