2733
2734
عنوان

خیلی اززندگیم خستم

85 بازدید | 6 پست

شوهرم هیچ عقل نداره میرا معاملات احمقانه میکنه نمیاد هم ب من بگه مشورت کنه وقتی ضرر کرد میاد بداخلاقی میکنه با من وبچم ک وای بدهکارم ایطور اونطور هزار بارم بش میگم ای معاملات مسخره نکن بیا مشورت کن بامن میگ ن حساب کتاب خودم گفتم ن حساب خودت نیست حساب زندگی ماهم هست معامله ها روخودت انجام میدی گوه ک زدی میای ازما انتظار درک وصبوری داری کار یبار دوبارتم نیست هرسال همین وضعی بخدا نمیدونم دیگ چکار کنم

بخدا دیگ خسته شدم هی میاد سرمن بداخلاقی میکنه ک بدهکارم گفتم خو سرگند کاریای خودت بدهکاری مگ من قرض کردم ک ب من غر میزنی خونکن یبار دوبار ضرر کردی دیگ عاقل شو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دیگ خسته شدم هی میاد سرمن بداخلاقی میکنه ک بدهکارم گفتم خو سرگند کاریای خودت بدهکاری مگ من قرض ...

باتواصلامشورت نمیکنه؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2731
باتواصلامشورت نمیکنه؟

ن اصلا رفت مغازه زد من تایک ماه خبر نداشتم بعدم ک بش گفتم مردم میگن مغازه زدی گفت خب ک چی زدم ک زدم بعدم ورشکست شد وجمع کرد الان درگیر بدهکاریاش خانوادمم ک بی شرف تر ازخودشون هیچ حا نیست ک حمایتم نمیکنن وگرنه این نامرد انقد ظلم بهم نمیکرد

باتواصلامشورت نمیکنه؟

الانم میاد بد اخلاقی میکنه ک من بدهکارم بی پولم گفتم خب ایکارای نکن دیگ عاقل شو بخدا از اول زندگیمون تاالان اگ صدتا معامله کرده صدتاش ضرر کرده و ورشکس شده چون دروغ گو صداقت نداره خداهم بش رزق نمیده

الانم میاد بد اخلاقی میکنه ک من بدهکارم بی پولم گفتم خب ایکارای نکن دیگ عاقل شو بخدا از اول زندگیمون ...

یجوری عادتش بده مشورت کنه باهات تنهایی کاری نکنه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..