2733
2734
عنوان

هر چی مشاور کنکور حرف زدم یکی از یکی افتضاح تر😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 45 پست
آنلاین نمیتونم ارتباط بگیرم  این آقا هم تو آموزشگاهیه که امسال رفتم مدرسه

حالا خوبه ؟ روند کارش چطوره ؟

پیگیزه ؟ برنامه رو چطور میده

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
مشاور دومی نبود گلم  همین خانم دکتر چند مدل برنامه ریزی با قیمت مختلف بهت معرفی میکردن که اون ...

آهان مشاور تیم کنکوری بود؟ یا تنها کار میکرد؟

آیدی شو میدی 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهان مشاور تیم کنکوری بود؟ یا تنها کار میکرد؟ آیدی شو میدی 

تنها کار میکرد 

@moje_ir

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
حالا خوبه ؟ روند کارش چطوره ؟ پیگیزه ؟ برنامه رو چطور میده

عالیه

هفته ای یک جلسه باهاش داریم حضوری 

کارگاه و همایش رفع استرس میزاره 

برای والدینمون هم همایش میزاشت که چجوری تو این دوران کنارمون باشن 

ازمون تشریحی و تستی گرفت ازمون طول سال 

خودش شخصا گزارشامونو میگیره هرشب و بررسی میکنه بهمون میگه کجاشو چه کار کنیم 

کم پیدا بشیم خودش پیام میده کجایی چه کار میکنی 

تماس هم همیشه در دسترسه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2731

موسسه سیب‌ ترش(داخل تلگرام سرچ کن)

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
عالیه هفته ای یک جلسه باهاش داریم حضوری  کارگاه و همایش رفع استرس میزاره  برای والدینمو ...

چه عالی 

مشاور که معلم نیست شما اگه در فهم درسی مشکل داری باید از دبیر خوب  و فیلم آموزشی کمک بگیری به عنوان مثال همین درس دینی که گفتی اقای کریمی تاملند خوب تدریس می کنه اموزشهاشو ببین تا یک درسو نیم ساعت یاد بگیری فوقش یک ساعت و نیم هم حفظ کنی نه ۵ ساعت

من قرار پول بدم بهش الان دو روز دیدم اینجوری دیگ علط بکنم 

سلام بنظر من مشاور خوب :۱.برنامه ریزی هفتگی برای مطالعه انجام میده ۲.هر ۲۴ ساعت گزارش دریافت میکنه ۳.هفتگی یکبار حداقل تماس و راهنمایی میکنه علل نقص های مطالعاتی رو ۴.هر ماه یکبار با اولیا یا یکی از اعضای خانواده که در جریان دروس اش هست تماس و راهنمایی های روانشناسی میکنه

سلام بنظر من مشاور خوب :۱.برنامه ریزی هفتگی برای مطالعه انجام میده ۲.هر ۲۴ ساعت گزارش دریافت میکنه ۳ ...

تو کجاااااا رفتییییییی هر مشاور کنکور میگیرم یکی از یکی بدتر گند زدن ب اعصابم 😭😭😭 بخدا تا الان با ۵ نفر لغو کردم گندشون بزنن آه 

باورت میشه امتحان نهایی یکشنبه هست برداشته برای من برنامه نوشته فردا دروس کنکور بخونم 😐🤦‍♀️

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
😐😑خدایا خودت ظهور کن🤦‍♀️🤦‍♀️

یکی دیگ گرفتم از ادن یکی بدتر 😭😭😭 با اینم لغو کردم اجی اینا چرا اینقدر چرت شدن وای بخدا الکی لغو نمیکنم ها 

فک کنم فردا امتحان نهایی دینی یکشنبه بردا برنامه فردا رو ب من ریاصی و فیزیک و شیمی و زیست ۲۰۰ تا تست داده 😐 مسخره 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀