2733
2734

ب دلایلی نمیتونم با مشاور کنکور قبلیم خودم ادامه بدم مجبور شدم ک با یکی دیگ بردارم اللن امروز روز دوم بود من بهش میگم تا ساعت دو خوابم مث خر نگاه میکنه من ب اونجاش ب کتفشه هیچ اهمیتی براش نداره 

گفتم من ۵ ساعت دارم دینی میخونم خیلی کندم برداشت از کانالا فایل تند خوانی فرستاد😐

جالب اینه روز اول بهش گفتم ببین من پیگیری مشاور ب شدت برام مهمه یکی از یکی مسخره تر آه 

بچه ها ی مشاور خوب واسه این ی ماه سراغ دارین بهم بگین تا ۴۰۰ تومن میتونم بدم از این در و پیتای چرت نگین خواهشا گند زدن ب اعصابم 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

پیدا نمیکنم نیست یکی دیگ طرف ۱۸ سالش بود خودش دانش آموز بود میگفت ماهی ۹۰۰ گفتم برو بابا مسخره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تا دو چند خوابی؟

از کدوم چنل گرفتی؟

حضوری بهتره بنظرم 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731

من یه مشاور داشتم خیلی باهاش اوکی بودم 

رزومه‌شم خوب بود 

تو خیلی از مسائل باهاش رد و دل میکردم و کمکم میکرد با حرفاش حالا نمی‌دونم چقدر برا شما موثر باشه الان میرم ایدیشو برات پیدا میکنم عزیزم

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری

چرا برات تند خوانی فرستاده ؟؟؟؟ که حالیت کنه الان وقت کند خوانی. و وسواس مطالعاتی میست 

بشین روزی ۱۵ ساعت سه تا درس دینی بخون همین راه خودتو برو راه درست نشونت داده شده ادم بده؟🤷🏻‍♀️

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

من مشاورم اندازه چی پول میگیره ولی خیلی خوبه از یازدهم باهاشم

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
سیب ترش خانم مریم میرباقری خیلی خوبه ولی الان دانش آموز نمیگیره

وقتی نمیگیره اجی چرا میگی 😪😪 اعصابم داغونه این چند روزم ب چخ رفت یکی ک میگیره بهم بگو من ی پیگیر میخوام

@moje_ir

این آیدی روبیکاشه

بعد از بهمن دیگه مشاور نگرفتم چون نمی‌تونستم درس بخونم بخاطر شرایطم ولی اون موقع یه طرح دو ازش مشاوره خریدم ماهی ۳۵۰

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
چرا برات تند خوانی فرستاده ؟؟؟؟ که حالیت کنه الان وقت کند خوانی. و وسواس مطالعاتی میست  بشین ر ...

ببخشید خودمم میتونم برم از توی کانالا فایل تند خوانی پیدا کنم هر چی میگم برمی‌داره ویس آماده از کانالای این و اون میده سوادش خودش کجاست