2733
2734

جاتون خالی بار گذاشتم الان واس فردا ناهار جاتون خالی واقعا از ریز تا درشت توی خونمون دوسش دارن ، خب بریم طرز تهیه 

گردو ۱۰ عدد حدودا، بادمجان درشت یک عدد ، گوجه متوسط ۴الی ۵تا، پیاز متوسط یک عدد، رب انار ترش یکم حدود اقاشق چایخوری، نمک به میزان لازم، 

خب اول بادمجان رو پوست میکنیم ورق میزنیم روش نمک میریزم یک ربع بمونه بعد فشار میدیم ابش بره تلخیش گرفته شه، بعد گوجه رو ریز میکنیم با پیاز و بادمجان رو داخل میکسر میریزیم تا له بشه ، گردو را اسیاب میکنیم بعد همه مواد رو داخل ماهیتابه میریزیم با روغن و رب و نمک مخلوط میکنیم درشو میزاریم با شعله متوسط بپزه تا روغن بندازه ، عالیه طعمش حتما امتحان کنید هم با برنج خوشمزست هم با نون

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  

مرسی امتحان میکنم 🤩 این برای چند نفره؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی امتحان میکنم 🤩 این برای چند نفره؟

ما ۳تا بزرگسال و دوتا بچه دو وعده الی سه وعده با برنج میخوریم ، با نون بخوای بخوری یک وعده واس ۶ نفر بسه

یدونه کم نمیشه؟

نه بیشتر بریزی طعم بادمجون قالب میشه ما دوست نداریم اونجوری،