2733
2734
عنوان

اینطوری دختر رو باید گرفت؟

120 بازدید | 9 پست

اگر بخواید برای برادرتون که یک دختر بهتون معرفی کرده باشن و بگن با عفت هستش و مادر و پدرشم خوبه فقط یه مسئله ای هست میکفتن پدرش تا الان شش هفت نفرو صیغه کرده در کنار زن خودش،  ایا این موضوع مسئله مهمی برای ازدواج با دخترش هست، یا نه؟

-

چرا به کسی که شش هفت نفر رو صیغه کرده میگین خوب!

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استاترجان ببخشید 

میشه تو تاپیک حاجت روایی منم شرکت کنید 

۴۰سوره واقعه هدیه به شهیدابراهیم  هادی 

۵۰تایاسین هدیه به حضرت علیه علیه السلام 

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
پدر دحتر اینطوریه و داماد میخواد دخترشو بگیره

دختر چ گناهی داره؟

اگ مادرش زن خوب و سالمیه خوبه و خود دختر اخلاقش رفتارش اعتقاداتش و...ب برادرتون بخوره

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
پدر دحتر اینطوریه و داماد میخواد دخترشو بگیره

میدونم 

به هرحال خانواده مسئله واقعا مهمیه

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی