2752
2734

هیچکدوم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اولی یه جوره. به عربی یعنی این خونه

اتفاقا میخواستم بگم اولی انگار یه کلمه ی عربیه که اولش الف و لام گرفته

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،

من اصولا میگم به سلیقه بقیه اهمیت ندین هر چی به دلتونه بذارین ولی اینا چیهههه اخه زنننن

حتی معنیشم قشنگ نیییست

الدااار!!! ادم یاد روز اعدام میوفته

با احترام به همه الدارا

یا ایلحان بخدا هیچ کی یادش نمیمونه من الان داشتم الیحان مینوشتم...این اسمایی که بقیه یادشون میره واسه بچه بدبخت داستان میشه هی باید اسمشو تکرار کنه

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

ال . ایل کلمه ی تورکی هست اش . به معنی طایفه . قبیله . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .