2752
2734

بچه ها یه مدته همینجوری با یه اقا پسری در ارتباط بودم اصلا هم چیزی نبود بعد یه چند مدت گذشت طرف شد عاشق پیشه و گفت من تورو برایه ازدواج میخوام و از اینجور حرف ها من اصلا قبول نکردم گفتم نه 

هم تو و هم من الان شرایط ازدواج رو نداریم و اصلا از اولم قصدش نبود 

بعد گفت منم برایه الان نمیگم یه چند سال با من باش و من نمیتونم تورو ار دست بدمو  دیگه بازم من قبول نکردم 

دیدم خیلی داره ناراحتی میکنه دلم سوخت و بهش گفتم به من زمان بده یجوری میخواستم بپیچونمش و خودشم گفت 😀

زمان من تا جمعه هست یعنی تا فردا 

بعدش از یه طرفم ادبم حکم نمیکنه که بهش پیام ندم و دوباره یسری چیز هارو بهش بگم که دل بکنه از من 

نمیدونم چکار کنم پیام بدم یا ندم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آینده خودته ....خودت باید تصمیم بگیری ..دلسوزی و این چیزا رو هم بزار کنار...ولی چرا با پسری وارد رابطه میشید که آخرش اینطوری بشه ..خدا کنه پسره داناو عاقل باشه و با نه گفتن شما بره که بره

چند سالتونه؟

هردو‌ ۲۲

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
هردو‌ ۲۲

پسره کوچیکه

دلت نسوزه بحث زندگیته

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
اگه نمیخوایش همین الان بهش بگو ، نزار توی آب نمک بمونه... وابسته نشه

اره درسته 

من اینجور ادم نیستم محترمانه ردش میکنم 

با اینکه شرایط مالی و خانوادش واقعا اوکی بود 

ولی سنمون کمه 

پسره کوچیکه دلت نسوزه بحث زندگیته

اره دیگه همینش باعث شد جواب رد بدم 

وگرنه چیز هایه دیگش خوب بود و من دوست داشم 

خیلی زوده بعدها ممکنه نظر یکیتون یا حتی دوتاتون عوض شه  قول ازدواج نده

اره دیگه مامانمم همینو گفت 

فردا بهش پیام بدم همه چیزو بگمو تمام اره ؟

آینده خودته ....خودت باید تصمیم بگیری ..دلسوزی و این چیزا رو هم بزار کنار...ولی چرا با پسری وارد راب ...

اره انشالله که بره 

الان اصلا هیچ کس اینطوری نیست 

کلا دو هفته بود که باهاش در ارتباط بودم زمان زیادی نبود