2752
2734

دوهفتست هرروز دو سه صفحه ریاضی کار میکنم با پسر کلاس سومیم،چهارشنبه امتحان داره،بازم میترسم امتحانش خوب نشه آخه ریاضیش یکم سخت و خودشم ضعیفه یکم 

شماها کار میکنین؟روزی چقدر؟

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
كلاس سومه و تقريبا هيچكاري نكردم بس كه از اول سال معلم مدام امتحان گرفت ديگه نيازي نبود فقط علوم و م ...

اینا هم امتحان میدادن هر فصل که تموم میشد ولی خب معلمش زیاد پیگیر نبود که یاد گرفتن یا نه 

الانم که این هفته رفتن مدرسه اصلا نه سوالی کار کردن نه مشکلات درسی رو برطرف کرده 

فقط بازی کردن و وقت گذروندن 

تموم شده دو روزه کلاس چهارمه. من خودش شاگرد اوله ولی بازم خیلی ازش پرسیدم. خسته شدیم والا راحت شدیم ...

پسره؟آخه پسرا کمتر دل به درس میدن 

خوشبحالت دیگه راحتی حداقل از فکر و خیال بخدا این یه ماهه نزدیک امتحان حس میکنم چندسال پیر شدم انقد که استرس دارم پسرم عین خیالش نیست بازم حس میکنم کلی نمونه سوال مونده که حل کنیم یعنی بخدا کارنامه بیاد خیلی خوب گرفته باشه شیرینی میگیرم 

پسر من کلاس چهارمه ، می دونم ریاضی کلا برای بچه ها سخته ولی انقدر باهاش کار کردید دیگه جای نگرانی ند ...

میترسم بره اونجا یادش بده کلی فکر میاد تو سرم خدا کنه زودتر این هفته هم بیاد و تموم شه داغون کردم خودمو از فکر و خیال

میترسم بره اونجا یادش بده کلی فکر میاد تو سرم خدا کنه زودتر این هفته هم بیاد و تموم شه داغون کردم خو ...

بی خیال دختر خوب 

به این فکر کن که باید بره دبیرستان ، اون موقع می خوای چی کار کنی ؟

البته منم سر دخترم خودم رو می کشتم ، الان هم دیگه توانی برام نمونده ولی براساس تجربه میگم خودت رو اذیت نکن 

پسره؟آخه پسرا کمتر دل به درس میدن  خوشبحالت دیگه راحتی حداقل از فکر و خیال بخدا این یه ماهه نز ...

انشاا...‌ میگیره. من دخترم هم باشگاه میره هم کلاس زبان . خودجوش به تمام کاراش میرسه. طوری به درسش میرسه که در امتحاناتم در کلاسهای دیگش غیبت نکرد. 

بی خیال دختر خوب  به این فکر کن که باید بره دبیرستان ، اون موقع می خوای چی کار کنی ؟ البته من ...

تصورشم سخته به اونموقع فکر کنم 🤐خدا رحم کنه بهمون